Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Home >> Masterclasses >> У КУП НАНУ відбувся майстер-клас директора департаменту Європейського Союзу МЗС України Ченцова Всеволода Валерійовича
У КУП НАНУ відбувся майстер-клас директора департаменту Європейського Союзу МЗС України Ченцова Всеволода Валерійовича
     15 травня  2013 р. у Київському університеті права Національної академії наук України, у рамках реалізації концепції майстер-класів, була проведена лекція директора департаменту Європейського Союзу МЗС України Ченцова Всеволода Валерійовича на тему: «Угода про асоціацію між Україною та ЄС: перспективи підписання та можливості тимчасового застосування».
     На лекцію зібралися студенти та науково-педагогічні працівники Київського університету права НАН України.

     Лекція пана Ченцова викликала зацікавленість у студентів університету, сприяла підвищенню кваліфікаційного рівня майбутніх юристів та спонукала до роздумів. Всеволод Валерійович висвітлив фактичний стан у сфері укладання Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, політичні умови перебігу цього процесу, можливості тимчасового застосування Угоди про асоціацію. Було зазначено, що саме сьогодні, 15 травня 2013 року, Європейська Комісія схвалила проект пропозиції про підписання Угоди про асоціацію з Україною, хоча це рішення Комісії є суто технічним рішенням, яке дає потенційну можливість пройти всі необхідні внутрішні процедури для того, щоб зробити можливим підписання Угоди до саміту “Східного партнерства”, запланованого на кінець листопада у Вільнюсі. Під час майстер-класу також було  підкреслено, що рішення про підписання Угоди має схвалюватися Радою ЄС одноголосно.

     Після майстер-класу директор департаменту Європейського Союзу МЗС України Ченцов В.В., радо та напрочуд цікаво, дав фахові відповіді на запитання слухачів.
     Студенти щиро вдячні ректорові, професорові Ю.Л. Бошицькому за організацію майстер-класу, проведеного паном Ченцовим.
 

Learning process

Subscribe News
Contacts

Address:
Kyiv, str.
Dobrohotova 7A

Electronic address:
This e-mail address is being protected from spam bots, you need JavaScript enabled to view it
Tel. for information:
(044) 424-33-35
Helpline:
(044) 409-23-28