Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Home >> Masterclasses >> У КУП НАНУ відбувся майстер-клас кандидата юридичних наук Геннадія Белорицького, помічника Головного рабина України та Києва
У КУП НАНУ відбувся майстер-клас кандидата юридичних наук Геннадія Белорицького, помічника Головного рабина України та Києва
     19 березня 2014 року у  у Київському університеті права НАН України відбувся майстер-клас кандидата юридичних наук Геннадія Белорицького, помічника Головного рабина України та Києва, який перебував в університеті на запрошення ректора, професора, заслуженого юриста України Юрія Бошицького. Майстер-клас був присвячений темі "Правова система держави Ізраїль".

     У рамках свого виступу гість розповів про історію становлення та особливості правової системи в Ізраїлі. Протягом зустрічі, студенти мали змогу порівняти правові системи України та Ізраїля та на реальних прикладах побачити різницю між законодавчими нормами, поставити актуальні запитання в даній області.
     Студенти та співробітники КУП НАНУ дякують професорові Юрію Бошицькому, ректору університету за отриману можливість спілкування з провідним ізраїльським юристом Геннадієм Белорицьким, помічником Головного рабина України та Києва.
Прес-центр
 КУП НАНУ

 

Learning process

Subscribe News
Contacts

Address:
Kyiv, str.
Dobrohotova 7A

Electronic address:
This e-mail address is being protected from spam bots, you need JavaScript enabled to view it
Tel. for information:
(044) 424-33-35
Helpline:
(044) 409-23-28