Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Home >> Masterclasses >> В КУП НАНУ відбувся майстер-клас доктора Аттіла Петерфалві
В КУП НАНУ відбувся майстер-клас доктора Аттіла Петерфалві
      24 березня студенти КУП НАН України мали змогу прослухати майстер-класи від Екс Омбудсмена Угорського Парламенту з питань захисту даних і свободи інформації професора Аттіла Петерфалві.
       Професор Петерфалві Аттіла Андраш з відзнакою закінчив факультет права університету ім. Лоранда Етвеша у Будапешті (Угорщина). Після закінчення університету працював в коледжі державного управління (тепер Будапештський університет ім.. Корвіна), у 2006 році отримав посаду професора в Реформатському університеті ім. Гашпара Каролі, у 2008році був призначений почесним професором Католицького університету в Угорщині. Сфера наукових інтересів: цивільне та сімейне право, цивільний процес, захист персональних даних та інформації.

       Проблема, яка піднімалась під час майстер-класів «Особливості Угорського законодавства в питаннях прав захисту персональних даних і прав на розкриття інформації» є дуже цікавою та актуальною для наших студентів. Незважаючи на те, що доктор читав майстер-класи на англійській мові, студенти активно спілкувались та ставили цікаві запитання засвідчуючи свій високий рівень знання фахової іноземної мови.

Матеріали майстер-класу
 

Learning process

Subscribe News


Videotour

Відеотур

Contacts

Address:
Kyiv, str.
Dobrohotova 7A

Electronic address:
This e-mail address is being protected from spam bots, you need JavaScript enabled to view it
Tel. for information:
(044) 424-33-35
Helpline:
(044) 409-23-28

Відео архів цікавих подій

box.jpg