Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Home >> Masterclasses >> В КУП НАНУ відбувся майстер–клас доктора права Ігоря Котлярчука (США)
В КУП НАНУ відбувся майстер–клас доктора права Ігоря Котлярчука (США)
    В рамках угоди про співпрацю із American Bar Association, яка була підписана в жовтні цього року ректором КУП НАН України професором Ю.Л. Бошицьким та президентом Українсько-американської асоціації юристів Джоржом Пазуняком передбачено проведення для студентів вузу майстер-класів відомих в США науковців, які мають великий практичний досвід роботи та займаються актуальними питаннями права.
    18 жовтня 2011 року у Київському університеті права НАН України в рамках реалізації концепції майстер-класів, була проведена лекція доктора права Ігоря Котлярчука (США), для студентів відділення міжнародного права на тему: «Повноваження, обов’язки та відповідальність американського Федерального прокурора»
   Ігор Котлярчук є доктором права, адвокатом, екс-федеральним прокурором США в спеціалізації податків та кримінальних справах, екс-президентом Вашингтонської Групи, членом українсько-американського товариства адвокатів, Американської асоціації юристів, Асоціації юристів Вірджинії, Асоціації юристів Нью-Йорку, Асоціації юристів Вашингтону.

   Цього разу пан Ігор Котлярчук проводив майстер-клас у новому більш активному ключі. В ході лекції він задавав питання студентам, що давало змогу не лише краще засвоїти матеріал, але й висловити свою власну думку на підняту тему.
   Як завжди не обійшлося і без дискусій серед студентів, адже дуже цікаво було б порівняти та провести паралелі між повноваженнями, обов’язками та відповідальністю американських та українських федеральних прокурорів, визначити наскільки вони різні і в чому саме полягають ці відмінності.
    Усі присутні студенти, викладачі та співробітники щиро вдячні ректорові Ю.Л. Бошицькому за надану можливість спілкуватися з відомим науковцями і практиками і І.Котлярчуку – за розкриття цікавої і пізнавальної тематики.

 

Learning process

Subscribe News
Contacts

Address:
Kyiv, str.
Dobrohotova 7A

Electronic address:
This e-mail address is being protected from spam bots, you need JavaScript enabled to view it
Tel. for information:
(044) 424-33-35
Helpline:
(044) 409-23-28