Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Home >> Masterclasses >> Відкрита лекція Ані Зіберт (Anja Siebert) представника Німецької академічної служби DAAD
Відкрита лекція Ані Зіберт (Anja Siebert) представника Німецької академічної служби DAAD
      7 жовтня в КУП НАН України відвідала лектор Німецької академічної служби DAAD Аня Зіберт (Anja Siebert). Під час перебування в університеті Аня Зіберт зустрілась з ректором проф. Ю. Бошицьким для обговорення питань про майбутню співпрацю, зокрема запрошення лекторів Німецької академічної служби в університет, проведення спільних наукових і культурних заходів, участь студентів в стипендіальних програмах та літніх школах DAAD, допомога у пошуку партнерських університетів в Німеччині.

       Також, пані Зіберт зустрілась зі студентами університету та провела лекцію про особливості навчання, можливості служби DAAD, традиції наукової роботи та досліджень, університети та рівноцінні їм ВНЗ Німеччини (а їх близько 323). Також, лектор порівняла особливості вищої освіти України та Німеччини, зокрема вплив державних органів, особливо органів юстиції на вищу юридичну освіту, наприклад в Німеччині якість юридичної освіти "перевіряється" не лише держіспитами в університеті, а й суворими іспитами органів юстиції, а випускник – це лише претендент у юристи, тоді як в Україні – юрист. Пані Зіберт проводила лекцію на німецькій мові. Отже у студентів відділення Міжнародне право була влучна нагода почути мову від людини, для якої вона є рідною.

       Після зустрічі студенти подякували пані Зіберт за цікаву та корисну доповідь. Зважаючи на необхідність здійснювати іншомовне спілкування з носіями мови, сподіваємось на подальші зустрічі з представниками служби Німецьких академічних обмінів DAAD.
Зміст лекції у форматі PDF
 

Learning process

Subscribe News


Videotour

Відеотур

Contacts

Address:
Kyiv, str.
Dobrohotova 7A

Electronic address:
This e-mail address is being protected from spam bots, you need JavaScript enabled to view it
Tel. for information:
(044) 424-33-35
Helpline:
(044) 409-23-28

Відео архів цікавих подій

box.jpg