Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Home >> Новини юридичного факультету >> На юридичному факультеті КУП НАНУ 25 листопада 2014 р. відбувся науково-методичний семінар
На юридичному факультеті КУП НАНУ 25 листопада 2014 р. відбувся науково-методичний семінар
     На юридичному факультеті КУП НАНУ 25 листопада 2014 р. відбувся науково-методичний семінар, що проводився спільно кафедрою цивільного та трудового права та кафедрою теорії та історії держави і права. За участі магістрів та аспірантів членами кафедр були оголошені доповіді, що об’єднувались загальною тематикою круглого столу – «Методика проведення наукових досліджень».

     Відкрив семінар академік НАПрНУ, д.ю.н., професор, завідувач кафедри цивільного та трудового права В.В. Луць. В межах тематики семінару прозвучали доповіді к.і.н., професора Іванова В.М. «Історико-правові аспекти в юридичних наукових дослідженнях»; к.ю.н., професора Десятника В.О. «Природа наукового знання»; к.ю.н. Огнев’юк Г.З. «Інтерактивні методи навчання як засіб стимулювання наукової роботи студентів», к.ю.н. Волощенко-Віслобокової О.М. «Методика роботи з джерелом в історико-правових дослідженнях»; к.ю.н. Рассомахіної О.А. «Удосконалення системи освіти у сфері інтелектуальної власності в Україні»; Різника В.С. «Використання судової практики під час проведення цивілістичних наукових досліджень»; к.і.н. Панасюка Р.П. «Методика роботи з електронними джерелами для проведення історико-праоввих досліджень», к.ю.н. Гузеват М.О. Нариси з історії присудження наукових ступенів і наукових знань в Україні та світі». Обговорення доповідей завершилось жвавою дискусією. За пропозиції В.В. Луця наступний між кафедральний методичний семінар запропоновано провести на тему «Методика проведення семінарських занять».

 

Learning process

Subscribe News


Videotour

Відеотур

Contacts

Address:
Kyiv, str.
Dobrohotova 7A

Electronic address:
This e-mail address is being protected from spam bots, you need JavaScript enabled to view it
Tel. for information:
(044) 424-33-35
Helpline:
(044) 409-23-28

Відео архів цікавих подій

box.jpg