Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Home >> Новини юридичного факультету >> Студенти взяли участь у відкритті фестивалю до Дня науки
Студенти взяли участь у відкритті фестивалю до Дня науки
     14 травня 2014 року в рамках святкування Дня науки студенти Київського університету права НАН України були делеговані на «VІІІ Всеукраїнський фестиваль науки».
     Серед організаторів заходу: Національна академія наук України; Міністерство освіти і науки України; Державне агентство з питань науки, інновацій та інформатизації України; Національна академія медичних наук України; Національна академія педагогічних наук України; Національна академія аграрних наук України; Національна академія правових наук України; Національна академія мистецтв України; Київський національний університет ім. Тараса Шевченка; Національний технічний університет України «КПІ»; Національний центр «Мала академія наук України».

    Метою проведення Фестивалю науки в Україні є широке інформування суспільства про наукові досягнення і практичні розробки вітчизняних наукових установ і вищих навчальних закладів. В рамках Фестивалю науки передбачається проведення багатьох різноманітних за формою і змістом заходів, розрахованих на різні категорії учасників, – дні відкритих дверей в академічних установах і вищих навчальних закладах, виступи провідних вітчизняних і іноземних вчених з популярними лекціями, виставки, екскурсії до лабораторій та музеїв, засідання круглих столів, презентації інноваційних розробок, демонстрації науково-популярних фільмів і т. ін.

     Загалом в рамках VІІІ Всеукраїнського фестивалю науки заплановано проведення понад 1 000 заходів, які відбудуться в Києві, обласних і районних центрах України.
      Студенти мають можливість ознайомитися з ними у приміщенні Студентського парламенту КУП НАНУ.

Матеріали підготував:
Голова комітету наукових
та студентських зв’язків
Студентського парламенту
КУП НАН України,
Д.Є. Санченко

    
   

 

Learning process

Subscribe News


Videotour

Відеотур

Contacts

Address:
Kyiv, str.
Dobrohotova 7A

Electronic address:
This e-mail address is being protected from spam bots, you need JavaScript enabled to view it
Tel. for information:
(044) 424-33-35
Helpline:
(044) 409-23-28

Відео архів цікавих подій

box.jpg