Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Home >> Новини юридичного факультету >> У КУП НАН України до Дня юриста відбулась рольова гра – практикум студентів магістрів з навчальної дисципліни «Актуальні проблеми кримінального права»
У КУП НАН України до Дня юриста відбулась рольова гра – практикум студентів магістрів з навчальної дисципліни «Актуальні проблеми кримінального права»
     08 жовтня 2014 р. на кафедрі кримінального права та процесу к.ю.н., доцент кафедри Тарасевич Т.Ю. зі студентами-магістрами провела рольову гру- практикум на тему: «Множинність злочинів». Студенти розглядали питання, коли на практиці нерідко зустрічаються ситуації, коли одна особа чи група осіб вчиняє два чи більше злочини, тобто, коли в скоєному одним суб'єктом має місце множинність злочинів.   
     У зв'язку з кримінально-правовою оцінкою таких випадків виникає ряд питань, зокрема, чи потрібно окремо кваліфікувати кожний окремий злочин, який вчинено, якою має бути остаточна кваліфікація - за однією статтею Особливої частини чи за кількома.

     Вказані моменти і обумовлюють необхідність вивчення студентами самостійної теми, присвяченої множинності злочинів, у межах вивчення навчальної дисципліни «Актуальні проблеми кримінального права».

 

Learning process

Subscribe News


Videotour

Відеотур

Contacts

Address:
Kyiv, str.
Dobrohotova 7A

Electronic address:
This e-mail address is being protected from spam bots, you need JavaScript enabled to view it
Tel. for information:
(044) 424-33-35
Helpline:
(044) 409-23-28

Відео архів цікавих подій

box.jpg