Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Home >> Новини юридичного факультету >> У КУП НАНУ відбулося закриття виставки стін-газет студентів I курсу юридичного факультету на тему : «Видатні українські юристи другої половини XIX – початку XX»
У КУП НАНУ відбулося закриття виставки стін-газет студентів I курсу юридичного факультету на тему : «Видатні українські юристи другої половини XIX – початку XX»
      У рамках святкування Дня юриста 10 жовтня 2014 року за ініціативи кафедри теорії та історії держави і права відбулося закриття виставки стін-газет студентів I курсу юридичного факультету на тему : «Видатні українські юристи другої половини XIX – початку XX»

     Виставку відвідали проректор з соціально-гуманітарних питань Левківська Г. П., декан юридичного факультету Бевз С. І., завідувач кафедри теорії та історії  держави і права  Лісова К. С., доцент кафедри теорії та історії держави і права Панасюк Р. П. та інші.  
     З вітальним словом до учасників виставки звернулась декан юридичного факультету Бевз С. І., яка підкреслила, що дана виставка є сьогодні дуже актуальною, адже студенти-першокурсники долучилися до вивчення біографій відомих постатей української юриспруденції другої половини XIX – початку ХХ ст. та їхньої наукової діяльності.

     Проректор з соціально-гуманітарних питань Левківська Г. П. подякувала студентам за активну участь у підготовці виставки стін-газет, наголосивши на творчому та креативному оформленні робіт. Галина Петрівна запропонувала допомогти студентам І курсу Рівненського інституту КУП НАНУ організувати аналогічну виставку в листопаді 2014 р.

     Всі студенти, які взяли участь у виставці, були нагороджені від імені ректора, професора КУП НАНУ Бошицького Ю. Л. почесними дипломами учасника виставки.

 

Learning process

Subscribe News


Videotour

Відеотур

Contacts

Address:
Kyiv, str.
Dobrohotova 7A

Electronic address:
This e-mail address is being protected from spam bots, you need JavaScript enabled to view it
Tel. for information:
(044) 424-33-35
Helpline:
(044) 409-23-28

Відео архів цікавих подій

box.jpg