Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Home >> Новини юридичного факультету >> У КУП НАНУ відбувся круглий стіл "Розвиток відносин цивільно-правової відповідальності в сучасній Україні "
У КУП НАНУ відбувся круглий стіл "Розвиток відносин цивільно-правової відповідальності в сучасній Україні "
     З нагоди Дня юриста на юридичному факультеті Київського університету права НАН України за підтримки ректора університету професора Ю.Л. Бошицького відбувся круглий стіл на тему "Розвиток відносин цивільно-правової  відповідальності в сучасній Україні " Організаторами заходу виступили кафедра інтелектуальної власності та інформаційних технологій і кафедра цивільного та трудового права. Під головуванням академіка В.В. Луця учасники круглого столу, серед яких були викладачі та студенти університету, магістри спеціалізації "Інтелектуальна власність".
     Учасники зазначили важливість цивільно-правової відповідальності для забезпечення правопорядку в сфері приватно-правових відносин. Серед наукових доповідей на круглому солі прозвучали виступи на теми теорії цивільно-правової відповідальності Г.К. Матвєєва (д.ю.н., академік В.В. Луць), акцесорного характеру цивільно-правової відповідальності (д.ю.н. Р.Б. Шишка), відповідальності за порушення авторського договору (к.ю.н. Г.З. Огнев’юк), форм і способів захисту інтелектуальної власності в мережі Інтернет (к.ю.н. О.А. Рассомахіна), цивільно-правової відповідальності в сфері інтелектуальної власності (к.е.н. І.А. Касабова), застава та неустойка (к.ю.н. В.О. Десятник), цивільно-правова відповідальність у сфері медицини (к.ю.н. М.О. Гузеват), цивільно-правова відповідальність учасників (акціонерів) за борги товариства: проблеми теорії та практики (к.ю.н. Різник В.С.) З доповідями виступили також студенти Каравасілі Христина (ПБ-43),  Санченко Дмитро (ПБ-44), Авраменко-Хомич Альона (ПБ-43).  

   Захід відвідала декан юридичного факультету С.І. Бевз. Завідувач кафедри цивільного та трудового права В.В. Луць підвів підсумки круглого столу та побажав учасникам успіхів у проведенні подальших наукових досліджень.

 

Learning process

Subscribe News


Videotour

Відеотур

Contacts

Address:
Kyiv, str.
Dobrohotova 7A

Electronic address:
This e-mail address is being protected from spam bots, you need JavaScript enabled to view it
Tel. for information:
(044) 424-33-35
Helpline:
(044) 409-23-28

Відео архів цікавих подій

box.jpg