Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Home >> Новини юридичного факультету >> В рамках святкування Дня юриста відбувся диспут на тему: «Проблема походження державності Київської Русі в історико-правовій літературі»
В рамках святкування Дня юриста відбувся диспут на тему: «Проблема походження державності Київської Русі в історико-правовій літературі»
      2 жовтня 2014 року відбувся диспут в рамках святкування Дня юриста серед студентів I курсу юридичного факультету на тему: «Проблема походження державності Київської Русі в історико-правовій літературі». На диспуті були присутні декан юридичного факультету к. ю. н., доц. Бевз С. І., зав. кафедри теорії та історії держави і права к. і. н., доц. Лісова К. С., к. і. н., професор Іванов В. М., к. і. н., доц. Панасюк Р. П. та студенти наукового гуртка кафедри «Визначні пам’ятки права».  

    Було заслухано наукові повідомлення щодо основних теорій походження державності Київської Русі. Зокрема:
•    «Норманська теорія»;
•    «Антинорманська теорія»;
•    «Хозарська теорія»;
•    «Кельтська теорія».

     Диспут проводився з використанням мультимедійних технологій. Впродовж заходу студентами були представлені презентації, які обґрунтовували кожну з теорій. Після закінчення жвавої дискусії студенти дійшли висновку, що проблема походження державності Київської Русі і сьогодні є актуальною. 

Learning process

Subscribe News


Videotour

Відеотур

Contacts

Address:
Kyiv, str.
Dobrohotova 7A

Electronic address:
This e-mail address is being protected from spam bots, you need JavaScript enabled to view it
Tel. for information:
(044) 424-33-35
Helpline:
(044) 409-23-28

Відео архів цікавих подій

box.jpg