Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Home >> Новини юридичного факультету >> Відбулась зустріч студентів юридичного факультету КУП НАН України з випускниками 2010 та 2011 років
Відбулась зустріч студентів юридичного факультету КУП НАН України з випускниками 2010 та 2011 років
     09 жовтня 2014 року відбулась зустріч студентів юридичного факультету КУП НАН України з випускниками 2010 та 2011 років, які сьогодні є юристами-практиками. Випускники різних спеціалізацій: господарсько-правової та цивільне і трудове право. На зустрічі перед студентами виступили Твердохліб Юлія Валеріївна, Сапалова Олена Валеріївна, Кіріченко Роман Юрійович та Воронцова Катерина Олексіївна.

    Кожен із випускників представляв різні сфери юридичної науки та практики. Основними темами, що цікавили студентів, були поради на що слід звертати увагу молодим юристам в сучасних умовах ринку праці та з приводу головних аспектів практичного застосування теоретичних знань, здобутих в університеті. В цілому, випускники висвітили особливості практичної роботи в органах державної влади, судовій системі, в сфері адвокатури та нотаріату. Також, зауважили про необхідність участі у науковій діяльності університету з метою дослідження цікавих для студентів галузей права, що допоможе зробити вибір сфери професійної діяльності у майбутньому.

 

Learning process

Subscribe News


Videotour

Відеотур

Contacts

Address:
Kyiv, str.
Dobrohotova 7A

Electronic address:
This e-mail address is being protected from spam bots, you need JavaScript enabled to view it
Tel. for information:
(044) 424-33-35
Helpline:
(044) 409-23-28

Відео архів цікавих подій

box.jpg