Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Home >> Новини юридичного факультету >> Зустріч студентів з першим омбудсманом України Н.І.Карпачовою
Зустріч студентів з першим омбудсманом України Н.І.Карпачовою
     В межах Всеукраїнського  тижня права, декаду  юридичного факультету розпочато зустріччю з Ніною Іванівною Карпачовою. В день прийняття Загальної декларації прав людини,  перший уповноважений  Верховної Ради України з прав людини (омбудсман) 1998-2012 років ,професор Київського університету права НАН України, заслужений юрист України, член Міжнародного інституту омбудсмана і член правління Європейського інституту омбудсмана. Карпачова Ніна Іванівна  розповіла студентам про «батьків» «Загальної декларації прав людини»: Елеонору Рузвельт та Рене Кассена; про важливість закріплення на світовому рівні прав і свобод людини у«Загальній декларації прав людини»; дала власну оцінку ситуації в країні та альтернативні шляхи вирішення проблем, пов’язаних з цим;  розповіла про особливості роботи омбудсманом та  свою законодавчу діяльність (депутат Верховної Ради 1994 р.).
     Студенти були глибоко вражені фактажем досвіду юриста-практика з прав людини, яка постійно долучається до найскладніших проблем, сприяє їх вирішенню.

      Свій виступ Ніна Іванівна закінчила  побажанням студентам завжди бути на сторожі прав людини і наголосила: «Вам треба буде підіймати країну, ви - її майбутнє!»  та прочитала  вірш репресованого українського поета Василя Стуса «Ти знаєш, що ти – людина?»
     Студенти вдячні ректору КУП НАНУ, професору  Юрію Ладиславовичу Бошицькому за надану можливість на передодні Міжнародного дня прав людини мати можливість спілкування з омбудсманом Європейського інституту омбудсманів, професором КУП НАНУ.
Михайло Аврутіс,
студент ПБ-11 

Learning process

Subscribe News


Videotour

Відеотур

Contacts

Address:
Kyiv, str.
Dobrohotova 7A

Electronic address:
This e-mail address is being protected from spam bots, you need JavaScript enabled to view it
Tel. for information:
(044) 424-33-35
Helpline:
(044) 409-23-28

Відео архів цікавих подій

box.jpg