Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Home >> Новини кафедри господарського права та процесу >> Кафедрою господарського права та процесу на честь святкування «Тижня науки» був проведений круглий стіл: «Органи державної влади та органи місцевого самоврядування: суб’єкти адміністративного чи господарського права»
Кафедрою господарського права та процесу на честь святкування «Тижня науки» був проведений круглий стіл: «Органи державної влади та органи місцевого самоврядування: суб’єкти адміністративного чи господарського права»
     Кафедрою господарського права та процесу на честь святкування «Тижня науки» був проведений круглий стіл: «Органи державної влади та органи місцевого самоврядування: суб’єкти адміністративного чи господарського права», зі студентами 4-го курсу, юридичного факультету.

     Участь у проведенні круглого столу: «Органи державної влади та органи місцевого самоврядування: суб’єкти адміністративного чи господарського права» займались: к.ю.н. доц. зав. кафедри Бевз С.І., к.ю.н. доц. Шевченко Н.І., асистент кафедри господарського права та процесу Твердохліб Ю.В.
В рамках данного круглого столу піднімалися такі питання:
-    Поняття та ознаки суб’єкта господарювання;
-    Хто є суб’єктами господарського права;
-    Хто є суб’єктами адміністративного права;
-    Органи державної влади та місцевого самоврядування як суб’єкти господарського права;
-    Органи державної влади та місцевого самоврядування як суб’єкти адміністративного права.

     Студенти показали себе з гідної сторони, що дає змогу переконатися у освідченності майбутніх спеціалістів, які закінчують Київський університет права НАН України на освітньо-кваліфікаційній базі бакалавр.

 

Learning process

Subscribe News


Videotour

Відеотур

Contacts

Address:
Kyiv, str.
Dobrohotova 7A

Electronic address:
This e-mail address is being protected from spam bots, you need JavaScript enabled to view it
Tel. for information:
(044) 424-33-35
Helpline:
(044) 409-23-28

Відео архів цікавих подій

box.jpg