Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Home >> Новини кафедри господарського права та процесу >> Вихід в друк монографії к.ю.н. доц.Шевченка Н.І.
Вихід в друк монографії к.ю.н. доц.Шевченка Н.І.
     Монографію присвячено дослідженню господарсько-правового регулювання реорганізації як способу припинення господарських товариств. У роботі розкриваються та співвідносяться поняття «реорганізація господарських товариств» та «припинення господарських товариств шляхом реорганізації», досліджуються види реорганізації господарських товариств та виявляються ті, що тягнуть за собою припинення таких суб’єктів господарювання. Окрема увага приділена правонаступництву при реорганізації господарських товариств, особливостям проведення злиття, приєднання, поділу і перетворення господарських товариств. Також у роботі досліджуються гарантії захисту прав та законних інтересів учасників (акціонерів) під час припинення господарських товариств шляхом реорганізації, підстави та наслідки судового оспорювання такої процедури.
     На основі аналізу чинного вітчизняного законодавства та практики його застосування, досвіду зарубіжних країн сформульовані пропозиції щодо вдосконалення правового регулювання реорганізації господарських товариств.
     Для наукових та науково-педагогічних працівників, аспірантів, студентів юридичних вузів і факультетів, а також інших фахівців, які цікавляться проблемами сучасного господарського права.

 

Learning process

Subscribe News


Videotour

Відеотур

Contacts

Address:
Kyiv, str.
Dobrohotova 7A

Electronic address:
This e-mail address is being protected from spam bots, you need JavaScript enabled to view it
Tel. for information:
(044) 424-33-35
Helpline:
(044) 409-23-28

Відео архів цікавих подій

box.jpg