Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
 
KUL of NAS of Ukraine students have taken part in the international movement “Unite two banks of the Dnipro on Paton’s Bridge on Conciliatory Day”
      Студенти Київського університету права НАН України 22 січня 2011 долучилися до всеукраїнської акції «Об’єднай два береги Дніпра на мосту Патона на День Соборності!»

      Беручи приклад із першого «живого» ланцюга 1990 року, 22 січня 2011 вчергове кияни та гості столиці взялася за руки на мосту імені Патона, щоб символічно утворити «живий ланцюг», як символ злуки УНР та ЗУНР. Учасники акції розділилися на дві великі групи і сходилися до центру мосту з двох берегів, щоб об'єднатися посередині, символічно поєднати два береги Дніпра.

      Головна мета цієї акції – об’єднання українців під національним прапором. Акція не була політичною, єдиною дозволеною символікою на ній була державна.
      Особливістю столичної акції став 30-метровий державний прапор, утворений за допомогою усіх учасників та можливість доєднатися до акції «Причепи стрічку - доєднайся до святкування Дня Соборності!».


      Паралельно київському дійству, «живий» ланцюг було утворено і в інших містах по всій Україні.
 
Ми пам’ятаємо свою історію!

Прес-Інформ
 

Learning process

Subscribe News
Contacts

Address:
Kyiv, str.
Dobrohotova 7A

Electronic address:
This e-mail address is being protected from spam bots, you need JavaScript enabled to view it
Tel. for information:
(044) 424-33-35
Helpline:
(044) 409-23-28