Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Home >> Новини КРЦ КУП НАНУ >> Студенти КУП НАНУ віншували працівників та професорсько-викладацький склад університету «Вертепом»
Студенти КУП НАНУ віншували працівників та професорсько-викладацький склад університету «Вертепом»
     13 січня 2014 р. студенти КУП НАНУ віншували працівників та професорсько-викладацький склад університету «Вертепом» з нагоди святкування  Різдва Христового та Старого нового року. «Вертеп» завітав до ректора університету Бошицького Ю.Л., який привітав та пригостив учасників за народною традицією і наголосив, що підтримання традицій, що ідуть із глибин віків, є невід’ємною рисою освіченої людини нового покоління.  В холі відбулося театралізоване дійство, де студенти виступили з віршами, колядками та щедрівками.

     З піснями та привітальними словами всі учасники дійства пройшли по університету, завітали в усі підрозділи, де їх гостинно приймали і пригощали солодощами. До святкової ходи залучились студенти всіх курсів та факультетів вишу, а також представники студентського парламенту і центру культурно-дозвілевої діяльності КУП.

     Студенти КУП НАНУ із гордістю підтримують традиції українського народу, в рамках загальноуніверситетської програми «Пізнай свій край», займаються активною просвітницькою діяльністю, спонукаючи поважати історію та культуру рідного краю.
 

 

Learning process

Subscribe News
Contacts

Address:
Kyiv, str.
Dobrohotova 7A

Electronic address:
This e-mail address is being protected from spam bots, you need JavaScript enabled to view it
Tel. for information:
(044) 424-33-35
Helpline:
(044) 409-23-28