Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Home >> Новини КРЦ КУП НАНУ >> Студенти та працівники Київського університету права НАН України відвідали Національну музичну академію України ім. П.І.Чайковського
Студенти та працівники Київського університету права НАН України відвідали Національну музичну академію України ім. П.І.Чайковського
     В рамках загальноуніверситетської програми «Кроки до прекрасного», студенти та працівники Київського університету права НАН України відвідали Національну музичну академію України ім. П.І.Чайковського, де в ці дні проходять державні іспити з симфонічного диригування.
    Оперна студія НМАУ – одна з найкращих сцен м.Києва – є навчальною базою для майбутніх співаків, студентів академії. Всі охочі мають змогу насолодитися справжніми перлинами оперного мистецтва  В. А. Моцарта, М. Лисенка, П. І. Чайковського, Дж. Верді.

    Знайомство з новими обличчями у вітчизняній культурі  має велике значення для молоді, адже знання своєї культури та сучасних тенденцій у мистецтві є вкладом у духовний розвиток повноцінної особистості.

 

Learning process

Subscribe News
Contacts

Address:
Kyiv, str.
Dobrohotova 7A

Electronic address:
This e-mail address is being protected from spam bots, you need JavaScript enabled to view it
Tel. for information:
(044) 424-33-35
Helpline:
(044) 409-23-28