Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Home >> Новини КРЦ КУП НАНУ >> В рамках святкування 200-річчя з дня народження Тараса Шевченка, студенти Київського університету права НАН України відвідали ряд виставок, присвячених життю та творчості Кобзаря
В рамках святкування 200-річчя з дня народження Тараса Шевченка, студенти Київського університету права НАН України відвідали ряд виставок, присвячених життю та творчості Кобзаря
     В рамках святкування 200-річчя з дня народження Тараса Шевченка, студенти Київського університету права НАН України відвідали ряд виставок, присвячених життю та творчості Кобзаря, серед яких мистецький проект «Шевченко/MANIA/», що відбувся в національному культурно-мистецькому та музейному комплексі «Мистецький арсенал».

     В експозиції представлено понад 50 художніх творів Т.Г.Шевченка з колекції Національного музею Тараса Шевченка. Вишукані акварелі та філігранні офорти 1830 – 1850-х років пов’язані з основними етапами життєвого шляху майстра: серед енциклопедичних і водночас маловідомих творів унікальною є серія рисунків, створена Тарасом Шевченком під час Аральської, Каратауської експедицій та у Новопетровському укріпленні, яка досі не була представлена широкій публіці.
     У масштабній відео-інсталяції «Наш Шевченко» відомого режисера Сергія Проскурні з кожного екрану промовляють школярі, студенти, поети, вчителі, митці, аптекарі, спортсмени, пожежники, перукарі, журналісти, люди різних соціальних та вікових середовищ. 365 відео-сюжетів демонструють, що Шевченко – актуальний, сучасний є у кожному з нас, і в кожного він свій.

     Студенти КУП НАНУ долучились до відкритої акції "Лист у Майбутнє", реалізованої разом зі спільнотою "Манускриптум". Всі охочі могли долучитися до створення листа для наступних поколінь - висловити свої сподівання, надії та побажання, адже останні події у країні змінили всіх нас, і бачення нашого спільного майбутнього набуло нових обрисів.

 

Learning process

Subscribe News
Contacts

Address:
Kyiv, str.
Dobrohotova 7A

Electronic address:
This e-mail address is being protected from spam bots, you need JavaScript enabled to view it
Tel. for information:
(044) 424-33-35
Helpline:
(044) 409-23-28