Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Home >> About us >> News >> Cтуденти, аспіранти та робітники КУП НАНУ завітали до Київського обласного дому дитини
Cтуденти, аспіранти та робітники КУП НАНУ завітали до Київського обласного дому дитини
    Кожного року 19 грудня в Україні відзначають День Святого Миколая. Святий Миколай – один із найшанованіших святих церкви – чудотворець, заступник бідних, захисник дітей, а також покровитель мандрівників. Миколая Чудотворця вважають найближчим до Бога святим. Він посередник між Богом і людьми.
    Не оминули цей день і студенти, аспіранти, професорсько-викладацький склад та робітники Київського університету права, які завітали провідати діточок-сиріт та дітей позбавлених батьківської опіки, що проживають у  Київському обласному домі дитини, який знаходиться у місті Боярка за адресою Хрещатик 111.
odd1.jpg
odd2.jpg
odd3.jpg

    До проекту “Передай тепло маленькій дитині”, який був започаткований Юрієм Бошицьким мали змогу долучитись усі бажаючі. На зібрані спільними зусиллями кошти волонтери КУП НАНУ придбали необхідні речі для дитячого дому, включаючи підгузники, шампуні, засоби особистої гігієни, а також солодкі пакуночки для кожної дитини.  До того ж, до дитячого домк було передано багато різноманітних м’яких іграшок, настільних ігор та одягу.
    Варто відмітити тепле та уважне ставлення вихователів до волонтерів КУП НАНУ. Вони зазначили, що  малята чекають гостей та душевного спілкування навіть більше, ніж подарунків. На саме свято Миколая дітки підготували вірші і пісні, зібрались в актовому залі і показали невелику виставу.
odd4.jpg
odd5.jpg
odd6.jpg

    Дуже важливим у сучасному світі є прояв теплоти людського серця серця та знаходження можливості і часу, щоб посіяти у діточок зерна добра, надії та любові.
    Тож висловлюємо щиру подяку усім хто проявив милосердя, щирість та щедрість взявши участь у даному проекті!Прес-центр Ради молодих вчених КУП НАНУ

 

Learning process

Subscribe News


Videotour

Відеотур

Contacts

Address:
Kyiv, str.
Dobrohotova 7A

Electronic address:
This e-mail address is being protected from spam bots, you need JavaScript enabled to view it
Tel. for information:
(044) 424-33-35
Helpline:
(044) 409-23-28

Відео архів цікавих подій

box.jpg