Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
 
В КУП НАНУ ПРОЙШОВ ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ

11  травня 2019 року в Київському університеті права Національної академії наук України було проведено День відкритих дверей!

Декан юридичного факультету Тарасевич Т.Ю. та відповідальний секретар КУП НАНУ - Віцина В.Г. поінформували відвідувачів щодо правових  та організаційних аспектів вступної кампанії 2019 року та відповідної роботи приймальної комісії Київського університету права НАН України.

ugorec.jpg

Майбутнім абітурієнтам була проведена  екскурсія до бібліотеки КУП НАНУ, ознайомлення з  порядком її роботи, а також правилами роботи з літературою. Також була  екскурсія в музеї криміналістики ім. Ганса Гросса, криміналістичній лабораторії, музеї комп’ютерних технологій та криміналістичної техніки, історико-етнографічному музеї, музеї підробок Українського альянсу по боротьбі з підробками та піратством (УАПП). Після спілкування  з головою ради молодих вчених  університету Кортуковою Т.О. учасники Дня відкритих дверей мали змогу побувати у  аудиторіях Київського університету права НАН України, музеях присвячених творчому доробку та життю видатних вітчизняних науковців – Семчика В.І., Корецького В.М., Василенка В., а також відвідати  лінгафонний кабінет,  Центр угорської культури та права, тренажерний зал та зал аеробної підготовки, а також кабінет інформаційно-комунікаційних технологій та інтерактивного тестування.

Гринько С.В. – вчений секретар КУП НАНУ

 

Learning process

Subscribe News


Videotour

Відеотур

Contacts

Address:
Kyiv, str.
Dobrohotova 7A

Electronic address:
This e-mail address is being protected from spam bots, you need JavaScript enabled to view it
Tel. for information:
(044) 424-33-35
Helpline:
(044) 409-23-28

Відео архів цікавих подій

box.jpg