Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
18 червня у приміщенні Вченої ради Київського університету права відбудеться зустріч студентів та професорсько-викладацького складу з Головою Комітету ВР України з питань національної безпеки і оборони Анатолієм Степановичем Гриценком

На зустрічі, яка буде проходити у форматі «Майстер-класи видатних громадських та наукових діячів України» започаткованого Київським університетом права НАН України у 2008 році ,  заплановано обговорення актуальних проблем сучасного  конституційного права України та проекту «Конституції порядку» А. С. Гриценка та його інших авторських законопроектів.

На майстер-клас запрошуються студенти, аспіранти та викладачі університету.

Гриценко Анатолій Степанович

Анатолій Гриценко народився 25 жовтня 1957 року в Черкаській області.

  У 1979 році закінчив Київське вище військове авіаційне інженерне училище. За 25 років військової кар’єри службу проходив у стройових частинах, працював викладачем у вищому військовому навчальному закладі, на штабних посадах в Міністерстві оборони України, очолював Управління проблем воєнної безпеки та військового будівництва Науково-дослідного центру Генерального штабу ЗС України.

У 1993 році закінчив Інститут іноземних мов Міністерства оборони США, у наступному році – оперативно-стратегічний факультет Університету Військово-повітряних сил США.

У 1995 році закінчив Академію Збройних Сил України.
Полковник запасу. Кандидат технічних наук, автор понад 100 наукових праць, виданих в Україні, Бельгії, Нідерландах, США, ФРН та Швейцарії.

По завершенні військової служби працював керівником Аналітичної служби апарату Ради національної безпеки і оборони України.

З грудня 1999 року - президент Українського центру економічних і політичних досліджень імені Олександра Разумкова. Крім того, з лютого 2000 року - позаштатний консультант Комітету з питань національної безпеки і оборони Верховної Ради України, а з листопада 2000 року - член Громадської Ради експертів із внутрішньополітичних питань при Президентові України.

4 лютого 2005 року Указом Президента України – Верховного Головнокомандувача Збройних Сил України № 154/2005 Гриценка Анатолія Степановича призначено на посаду Міністра оборони України.

З 23 листопада 2007р. – народний депутат України, голова Комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки і оборони.
 

Learning process

Subscribe News


Videotour

Відеотур

Contacts

Address:
Kyiv, str.
Dobrohotova 7A

Electronic address:
This e-mail address is being protected from spam bots, you need JavaScript enabled to view it
Tel. for information:
(044) 424-33-35
Helpline:
(044) 409-23-28

Відео архів цікавих подій

box.jpg