Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
22 квітня 2016 року на базі НАУвідбувся круглий стіл, присвячений «20 - річчу Конституції України»
     Представники Студентського Парламенту та Наукового товариства студентів КУП НАНУ 22  квітня 2016 року взяли участь в роботі науково-практичного круглого столу  на базі Юридичного інституту Національного авіаційного університету на тему: «20 років Конституції України: досягнення, проблеми, перспективи подальшого розвитку»
     Тематика круглого столу передбачала обговорення питань, які присвячувалися проблемам та перспективам розвитку  Конституції України та юриспруденції загалом.

     Перед початком заходу представники адміністрації та директор ЮІ НАУ д.ю.н., доцент, професор кафедри конституційного і адміністративного права Сопілко І.М. побажали учасникам успіхів та плідної роботи.  Також, до привітання долучилася  Голова НТС ЮІ НАУ Дар’я Бондаренко, яка висловила щирі слова і зазначила, що усі присутні проявили небайдужий погляд на проблему юриспруденції.
     З доповідями виступили студенти КУП НАНУ, а саме: студентка 1 курсу - Джафарова Ельнара Ельшанівна; Голова НТС – Бондар Віталій Борисович; студент 5 курсу юридичного факультету - Карповець Богдан Михайлович.

     Під час проведення круглого столу  обговорювалися  найактуальніші питань в різних галузях права України на сучасному етапі. Студентами, аспірантами та практикуючими юристами були висвітлені важливі проблеми вітчизняної правової системи та запропоновані можливі шляхи їх вирішення. Також захід  був корисним в аспекті обміну досвідом проведення різноманітних науково-практичних заходів у вишах, налагодження дружніх міжуніверситетських зв’язків між представниками молоді, зацікавленої у науковому житті.

Матеріал підготував:
студент 5 курсу,
голова НТС КУП НАН України,
Бондар Віталій 

Learning process

Subscribe News


Videotour

Відеотур

Contacts

Address:
Kyiv, str.
Dobrohotova 7A

Electronic address:
This e-mail address is being protected from spam bots, you need JavaScript enabled to view it
Tel. for information:
(044) 424-33-35
Helpline:
(044) 409-23-28

Відео архів цікавих подій

box.jpg