Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Home >> About us >> News >> Розпочала роботу І Міжнародна зимова школа з прав людини за сприяння КУП НАНУ та Батумського державного університету імені Шота Руставелі
Розпочала роботу І Міжнародна зимова школа з прав людини за сприяння КУП НАНУ та Батумського державного університету імені Шота Руставелі
          Цей захід став знаковою подією не лише для Рівненщини, але й української  правничої науки в цілому. Школа являє собою  інтенсивний тижневий навчальний курс,  присвячений питанням міжнародних і європейських стандартів у сфері захисту прав людини,  забезпечення і захисту прав людини під час збройних конфліктів;  свободи слова та свободи інформації, медіа грамотності тощо, і проводиться Київським університетом права НАН України  спільно з Батумським державним університетом ім. Ш. Руставелі.
dsc_4603.jpg
 dsc_4590.jpg
 dsc_4608.jpg

             З вітальним словом до учасників заходу звернувся ректор КУП НАНУ Юрій  Бошицький, який підкреслив особливу місію школи - актуалізувати  міжнародний  юридичний потенціал та запропонувати нові вектори правового розвитку в Україні. Доповідач зазначив, що система вищої юридичної освіти нині є складною, вона взаємодіє з політичними, економічними, культурними і соціальними системами, а тому повинна істотно і динамічно впливати на світ, формуючи цивілізоване демократичне правове поле. Особливість цього заходу полягає у тому, що він відбувається в умовах сучасних політичних та правових трансформацій, кардинального оновлення усіх ланок життя та розширення горизонтів юридичного діалогу із європейським світом.
dsc_4627.jpg
  dsc_4614.jpg
  dsc_4631.jpg
  dsc_4643.jpg
 

           Юрій  Бошицький також виголосив адресоване учасникам І Міжнародної школи з прав людини вітання Президента Національної академії наук України Бориса Патона, адже під егідою НАН України університет права працює уже третє десятиліття.
dsc_4651.jpg
  dsc_4667.jpg
  dsc_4670.jpg
  dsc_4680.jpg
 

          До слова були запрошені Генеральний секретар Європейського Інституту Омбудсмена, заступник Омбудсмена Австрії Джозеф Зігеле, професор кафедри конституційного права, декан юридичного факультету Болонського університету (Італія) Лука Меззетті, асоційований професор Батумського державного університету ім. Шота Руставелі (Грузія) Паата Хотенашвілі, Надзвичайний посол і Повноважний міністр, заступник глави місії Посольства Угорщини в Україні  Ласло Чаба Пап, начальник Головного територіального управління юстиції у Рівненській області Оксана Сальчук, перший  заступник голови Рівненської обласної ради Сергій Свисталюк, проректор з наукової роботи КУП НАНУ Надія Кудерська,  директор РІ КУП НАНУ Володимир Якимчук та інші представники юридичної та релігійної еліти Рівного. Наскрізною у  їх виступах стала думка про  необхідність  формування такої освітньої політики,  яка б випереджувала та реагувала на динамічні світові зміни. У глобалізованому світі вищий навчальний заклад повинен поєднувати традиційні засади та новітні завдання у процесі підготовки майбутніх фахівців юридичного спрямування. І  Міжнародна  зимова школа з прав людини якраз і відповідає означеним вимогам.
dsc_4694.jpg
  dsc_4710.jpg
  dsc_4690.jpg

              Промовці також відзначали заслуги  ректора КУП НАНУ Юрія Бошицького в організації цього престижного форуму.
           Після урочистого засідання відбулося перше заняття школи, яке провів Джозеф Зігеле. Прикметно, що англійська мова стала однією з робочих мов заходу.
dsc_4723.jpg
 dsc_4719.jpg dsc_4729.jpg

              У програмі роботи школи також була передбачена розлога екскурсійна програма.
             Безумовно, школа сприятиме популяризації позитивного іміджу м. Рівне та Рівненської області у правовому полі України, а  також Рівненського інституту Київського університету права як осередку правової освіти в регіоні.
 

Learning process

Subscribe News


Contacts

Address:
Kyiv, str.
Dobrohotova 7A

Electronic address:
This e-mail address is being protected from spam bots, you need JavaScript enabled to view it
Tel. for information:
(044) 424-33-35
Helpline:
(044) 409-23-28

Відео архів цікавих подій

box.jpg