Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Home >> About us >> News >> 28 січня 2019 року відбулося перше засідання Ректорату Київського університету права НАН України
28 січня 2019 року відбулося перше засідання Ректорату Київського університету права НАН України


Предметом уваги ректорату були питання стану заборгованості здобувачів вищої освіти за I-й семестр 2018-2019 н.р. (доповідач – Віцина В.Г.), поточні питання організації проведення зимової школи у м. Рівному (доповідач – Сарських О.П.).
Проректор з наукової роботи КУП НАНУ, д.ю.н., проф. Кудерська Н.І. на засіданні Ректорату КУП НАНУ доповіла про стан робіт із завершення планової монографії «Державно-правове регулювання суспільних відносин в умовах глобалізаційних викликів: вітчизняні та міжнародні реалії» та про відповідну планову тему. Також було зазначено про поточну роботу, що ведеться щодо нової планової теми «Сучасне державотворення: правова трансформація в умовах світових змін».
imgp65151.jpg
imgp65211.jpg

 
Наступним питанням засідання Ректорату від 28 січня 2019 року були звіти завідувачів кафедрами КУП НАНУ про плани їх діяльності на ІІ семестр 2018-2019 навчального року із супроводом відповідних виступів у форматі презентації Power Point на мультимедійній дошці. З розлогими, якісними доповідями виступили завідувач кафедри іноземних мов Ожоган А.В. та завідувач кафедри цивільно- і кримінально-правових дисциплін Рассомахіна О.А. Після обговорення рішенням ректорату було схвалено зазначені доповіді.

Також на засіданні Ректорату КУП НАНУ було заслухано та схвалено багатопланову та всеохоплюючу доповідь завідувача бібліотекою КУП НАНУ Ярошевської Т.Ю. «Про перспективи роботи бібліотеки на ІІ семестр 2018-2019 н.р.».
У полі зору Ректорату на зазначеному засіданні також було питання поточного стану підготовки буклетів КУП НАНУ (доповідач - Гринько С.В.).
Ректорат КУП НАНУ також розглянув листи про участь у спеціалізованих виставках «Освіта та кар’єра» (Київ, Український дім, 12-13 квітня 2019 р.; Кременчук, Міський палац культури, 20-22 лютого 2019 р.), а також лист про можливість відкриття підрозділу вищого навчального закладу у м. Українка.
У «Різному» Ректорат приділив увагу питанню затвердження дат конференцій (ІІ Міжнародна конференція «Сучасні проблеми право творення: досвід України та Польщі», Всеукраїнська наукова конференція «Сучасні проблеми гуманітаристики: світоглядні пошуки, комунікативні та педагогічні стратегії»).


imgp65261.jpg
imgp65291.jpg
Засідання Ректорату від 28 січня 2019 року завершилося урочистою частиною, на якій кожному учаснику засідання було вручено пам’ятні подарунки, зокрема, календарі художніх творів Київського університету права НАН України та ділові щоденники з символікою університету.

Підготував: Вчений секретар КУП НАН  Гринько С.В.

 

 

Learning process

Subscribe News


Videotour

Відеотур

Contacts

Address:
Kyiv, str.
Dobrohotova 7A

Electronic address:
This e-mail address is being protected from spam bots, you need JavaScript enabled to view it
Tel. for information:
(044) 424-33-35
Helpline:
(044) 409-23-28

Відео архів цікавих подій

box.jpg