Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Home >> About us >> News >> Бібліотека КУП НАНУ відсвяткувала День бібліотек та поповнилась новими книгами
Бібліотека КУП НАНУ відсвяткувала День бібліотек та поповнилась новими книгами
      
       Є у вересні особлива дата – 30 вересня. Саме у цей день в Україні відзначають  Всеукраїнський день бібліотек. Сучасна бібліотека – це не просто книгозбірня, це - відкритий кожному безмежний інформаційний світ; справжній храм, до якого завжди можна прийти не тільки в пошуках знань,  але  й за  розрадою, прагненням досягти душевної рівноваги.
ugorec.jpg
     Наукова  бібліотека  Київського університету права НАН України як інформаційно-культурний  структурний  підрозділ університету трансформується в активне джерело   інформації з використанням усіх можливих комунікаційних засобів.  Але друкована книга залишається важливим елементом навчання та виховання студентської молоді. 
      З  нагоди професійного свята Наукова бібліотека КУП НАНУ отримала дар від ректора університету професора Юрія Ладиславовича Бошицького -  книги з права, історії України, мистецтва, історії Національної академії наук України, розвитку Олімпійського руху в нашій країні тощо.
    Допомогу у розбудові наукової бібліотеки, фонд якої налічує понад 150 тисяч видань, університет отримує від державних і громадських діячів, вчених, юридичних фірм, підприємців, інших благодійників. Завдячуючи дарувальникам, студенти та викладачі  університету мають можливість використовувати в навчальному процесі та наукових дослідженнях книги видатних представників вітчизняної та зарубіжної юридичної, політичної, економічної наук, навчальну літературу з права, а також альбоми з живопису, українську та зарубіжну художню літературу в рамках університетських проектів «Інтелектуальна власність – перлини  живопису для студентської молоді», «Інтелектуальна власність – перлини  літератури для студентської молоді».
ugorec.jpg
    Бібліотека КУП НАНУ з вдячністю приймає в дар цікаві та корисні для університету видання. Сподіваємось, що ці  книги сприятимуть гармонійному розвитку студентської молоді Київського університету права Національної академії наук України.
 

Learning process

Subscribe News


Videotour

Відеотур

Contacts

Address:
Kyiv, str.
Dobrohotova 7A

Electronic address:
This e-mail address is being protected from spam bots, you need JavaScript enabled to view it
Tel. for information:
(044) 424-33-35
Helpline:
(044) 409-23-28

Відео архів цікавих подій

box.jpg