Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Home >> About us >> News >> Бібліотека університету поповнилась новими книгами юридичної фірми "Салком"
Бібліотека університету поповнилась новими книгами юридичної фірми "Салком"
     Київський університет права НАН України підтримує тісні партнерські стосунки з багатьма організаціями, державними та громадськими діячами, видатними правознавцями України та зарубіжжя, які надають допомогу у розбудові університету. Завдяки нашим партнерам студенти та викладачі університету мають змогу використовувати для освітніх потреб якісні юридичні видання, зібрання законодавства, іншу різноманітну літературу.    
     Одним з давніх та надійних партнерів КУП НАНУ є відома юридична фірма «Салком», яка нещодавно подарувала університетській Науковій бібліотеці та студентам КУП НАНУ надзвичайно цікаві та актуальні видання: «Механізми захисту прав в Україні», «Проблеми застосування міжнародних стандартів у правовій системі Украіни»   та В.М.Шаповал «Сучасний конституціоналізм».
     Книги було подаровано Науковій бібліотеці, а також вручено студентам КУП НАНУ - переможцям юридичної вікторини на кубок ректора  «Ерудит права-2017», що проходить щороку в Київському університеті права НАН України  серед студентів-першокурсників України за участю кафедри теорії та історії держави і права, наукового товариства студентів і студентського парламенту.

    Київський університет права НАН України та  Наукова бібліотека університету  щиро вдячні президенту юридичної фірми «Салком» Євгену Борисовичу Кубку за змістовні книги, що сприятимуть формуванню системи теоретичних та практичних юридичних знань у майбутніх правників – студентів, магістрів та аспірантів Київського університету права НАН України.
Прес-центр КУП НАНУ

 

Learning process

Subscribe News


Videotour

Відеотур

Contacts

Address:
Kyiv, str.
Dobrohotova 7A

Electronic address:
This e-mail address is being protected from spam bots, you need JavaScript enabled to view it
Tel. for information:
(044) 424-33-35
Helpline:
(044) 409-23-28

Відео архів цікавих подій

box.jpg