Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Cтуденти Київського університету права Національної академії наук України прийняли участь у робочій зустрічі Європейської арбітражної Палати

20 березня відбулась робоча зустріч Президента Європейської арбітражної палати, пана Геннадія Пампухи та відповідального секретаря Ірини Серової зі студентами університетів України. На цій зустрічі Київський університет права НАН України представляли студенти: Яцишин Марта, Лутак Олексій, Носкова Марина.

Президент ЄАП розповідає студентству про цілі і задачі організації

Ініціатива створення Європейської арбітражної Палати, основна ціль якої полягла в уніфікації і розвитку міжнародного арбітражу у відносинах між Східною та Західною Європою, виникла в ЄС. Професіонали з багаторічним досвідом роботи в системі ADR та міжнародного арбітражу у Бельгії, Франції, України об’єднали свої зусилля для створення Європейської арбітражної Палати. Міжнародна неприбуткова асоціація «Європейська арбітражна Палата» зареєстрована Міністерством юстиції Бельгії. Як структурний підрозділ Європейської арбітражної Палати, створений Міжнародний комерційний арбітражний суд, який є незалежним постійно діючим арбітражним судом, який впроваджує свою діяльність у відповідності до Судового кодексу Бельгії.

Студенти юридичних університетів м. Києва

На зустрічі обговорювались питання створення регіональних представництв комітету молоді Європейської арбітражної Палати. Також Європейська арбітражна Палата розробила спеціальні пропозиції для студентів України.
Найбільш цікавими пропозиціями від Європейської арбітражної Палати студенти Київського університету права НАН України визначили: можливість стажування в зарубіжній компанії та реалізація наукових робіт, участь у міжнародних конкурсах у сфері міжнародного арбітражу і права, стипендіальних і грантових програмах, участь на спеціальних умовах у семінарах, тренінгах, майстер-класах, круглих столах, конгресах які організовує Палата, а також консультаційна підтримка Палати у сфері міжнародного арбітражу.

Відділ міжнародних зв’язків та грантів.

 

Learning process

Subscribe News
Contacts

Address:
Kyiv, str.
Dobrohotova 7A

Electronic address:
This e-mail address is being protected from spam bots, you need JavaScript enabled to view it
Tel. for information:
(044) 424-33-35
Helpline:
(044) 409-23-28