Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Cтуденти КУП НАН України в рамках програми «Пізнай свій край» відвідали «Козацькі звитяги-2009», що відбулися в Музеї архітектури та побуту НАН України «Пирогово»
       За полем широким, біля української хати, як багато століть тому, краяла серце бандура - інструмент, який немає у світовій музичній культурі аналогів.

      Саме тут 04.09.2009 р. в полудень ожили давні українські традиції, залунали народні та сучасні українські пісні, задзвеніли в повітрі козацькі шаблі - і зійшлися козаки в герці Бойового Гопака. І як відчувають гордість бразильці за копоейру, корейці - за тейквондо, а японці - за карате, щемить серце у кожного українця і душа радіє, бо на очах відроджується слава наших предків, воїнів війська Запорізького.

       Під ногами майстрів гончарної справи  крутилися гончарні кола і у руках народжувався із глини посуд, з якого їли, який дивовижно розписували ще трипільці за тисячі років до Різдва Христового.

      Завітав на «Козацькі звитяги» перший Президент України Леонід Кравчук, який наголосив на необхідності відродження культурного спадку українського народу та привітав усіх присутніх з етнографічним святом майстрів бойового гопака. 

      На майданчиках у справжньому старовинному українському селі мірялися силою у підніманні мішків, перетягуванні канату, киданні довбні, боях на бревні.

Доторкнись і ти до українських традицій та навчись розважатись по-українськи!

                                                                        

                                                                        Кригіна Анастасія, Балог Ольга,

                                                                        Дроздова Юлія, Бондаренко Катерина.
 

Learning process

Subscribe News


Videotour

Відеотур

Contacts

Address:
Kyiv, str.
Dobrohotova 7A

Electronic address:
This e-mail address is being protected from spam bots, you need JavaScript enabled to view it
Tel. for information:
(044) 424-33-35
Helpline:
(044) 409-23-28

Відео архів цікавих подій

box.jpg