Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Cтуденти КУП НАН України взяли участь у круглому столі в Міністерстві юстиції України
    
     12 квітня 2011 р. Координаційна рада молодих юристів України при Міністерстві Юстиції України спільно з Управлінням координації правової роботи та правової освіти Міністерства юстиції провели круглий стіл на тему: «Роль та можливості неурядових організацій у розбудові громадського суспільства та захисті прав людини на прикладі Сполучених Штатів Америки». Участь у круглому столі взяли представники від Київського Університету Права НАН України, студенти 3-го курсу відділення міжнародного права: Бєлінська Дар'я та Коваль Анна.
     Під час заходу були обговорені питання, щодо стану законодавчого регулювання діяльності неурядових організацій у США та Україні, методи їх роботи, вплив на стан захисту прав людини.
     Гостем заходу був пан Чендлер, який є провідним юристом у неурядовій, позапартійній організації Комітет юристів із захисту громадянських прав (Lawyers' Committee for Civil Rights Under Law), Вашингтон, Округ Колумбія. Метою організації є забезпечення дотримання фундаментальних прав та рівних можливостей для усіх громадян. Метою приїзду пана Чендлера до України  було вивчення українського законодавства з питань захисту прав громадян та порівняння його із законодавством Сполучених Штатів, загалом та Округу Колумбія окремо. Більше інформації про Комітет юристів із захисту громадянських прав за посиланням: http://www.lawyerscommittee.org/.
     Студенти, викладачі та запрошені гості ознайомилися з основними положеннями правового регулювання діяльності неурядових організацій у США, методами їх роботи. Також Пан Чендлер дав характеристику впливу неурядових організацій у США на стан захисту прав людини в країні та їх участі у судових процесах.

     Завершенням заходу стало спільне обговорення питань джерел фінансування неурядових організацій та їх ролі у захисті прав неповнолітніх в США.
 

Learning process

Subscribe News
Contacts

Address:
Kyiv, str.
Dobrohotova 7A

Electronic address:
This e-mail address is being protected from spam bots, you need JavaScript enabled to view it
Tel. for information:
(044) 424-33-35
Helpline:
(044) 409-23-28