Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Home >> About us >> News >> Делегація КУП НАНУ ознайомилась з діяльністю провідної юридичної фірми Ізраїлю Pearl Cohen
Делегація КУП НАНУ ознайомилась з діяльністю провідної юридичної фірми Ізраїлю Pearl Cohen

Делегація Київського університету права НАН України у рамках конференції КУП НАНУ, організованої разом з ONO College (Ізраїль) під егідою Всесвітньої організації інтелектуальної власності (Швейцарія) ознайомилась з діяльністю провідної юридичної фірми Pearl Cohen, один із офісів якої знаходиться у центрі міста Тель-Авів в стоповерховому хмарочосі. Робочою мовою зустрічі була англійська.

З вітальним словом до присутніх звернулись партнер і патентний повірений компанії Pearl Cohen Йоав Алкалай, ознайомивши колег з діяльністю фірми; ректор КУП НАНУ, професор Юрій Бошицький, розповівши про Університет та здобутки у сфері інтелектуальної власності; а також професор Академічного коледжу Оно Шломіт Яніскі-Равід, доповівши про діяльність коледжу у сфері інтелектуальної власності.

ugorec.jpg ugorec.jpg ugorec.jpg

По завершенню вітального слова, усі присутні мали нагоду представити себе, сферу своїх наукових інтересів та ближче познайомитись один з одним.Варто зазначити, що Pearl Cohen це міжнародна юридична фірма, яка має представництва в США, Ізраїлі та Великобританії. Вона представляє підприємства, що керуються інноваціями, включаючи компанії, що розвиваються, стартапи, підприємців, інвесторів на підприємствах, академічні та урядові установи. Фірма представляє клієнтів у галузі інтелектуальної власності, комерційного права та судових спорів.

Далі присутні мали змогу заслухати презентації старшого юриста компанії Аді Шоваль на тему: “Глобальні тренди в у правовому захисті персональних данних”; старшого юриста департаменту торгових марок та дизайну компанії Абішаг Леві на тему: “Процедура реєстрації торговельних марок за ізраїльським законодавством”; та старшого юриста департаменту з питань захисту прав інтелектуальної власності Лі Ардон на тему:Винагорода працівників за винаходи, зроблених під час виконання роботи”. 

ugorec.jpg ugorec.jpg ugorec.jpg

Кожна доповідь практикуючих юристів жваво обговорювалась, представники КУП НАНУ задавали питання та ділились із досвідом України по тематикам презентацій.

ugorec.jpg ugorec.jpg

Слід наголосити, що переймання досвіду від практикуючих юристів провідної фірми Ізраїлю є надзвичайно важливим для подальших досліджень та поширення отриманих знань делегацією КУП НАНУ.

Прес-центр КУП НАНУ

 


 

Learning process

Subscribe News


Videotour

Відеотур

Contacts

Address:
Kyiv, str.
Dobrohotova 7A

Electronic address:
This e-mail address is being protected from spam bots, you need JavaScript enabled to view it
Tel. for information:
(044) 424-33-35
Helpline:
(044) 409-23-28

Відео архів цікавих подій

box.jpg