Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Home >> About us >> News >> Делегація КУП НАНУ, перебуваючи з робочим візитом у м. Умань, долучилась до проекту «Пізнай свій край»
Делегація КУП НАНУ, перебуваючи з робочим візитом у м. Умань, долучилась до проекту «Пізнай свій край»
    Одним із пріорітетних завдань Київського університету права НАН України є не тільки надання теоретико-практичних знань за спеціальністю, але і формування багатогранної особистості студента включаючи такі якості як патріотизм, естетичний смак, любов до природи, високий культурний рівень, освідченість в історії рідного краю, тощо.
    Перебуваючи з робочим візитом у місті Умань, 9 листопада 2018 року делегація Університету у складі студентів та професорсько-викладацького складу долучилась до проекту «Пізнай свій край», що проходить під особистим патронатом ректора КУП НАНУ Ю.Л.Бошицького.
uman1.jpg
uman2.jpg
uman3.jpg

    Зокрема, гості відвідали національний дендрологічний парк «Софіївка», який є науково-дослідним інститутом Національної академії наук України. Заснований парк у 1796 році графом Станіславом Потоцьким на честь дружини Софії, і був подарований їй у день її іменин у травні 1802 року. Ця перлина Умані зачаровує своєю гармонійною комбінацією природної краси, а окутанa фарбами осені вона особливо приваблює яскраво-золотистими й багряними краєвидами.
uman4.jpg
uman5.jpg
uman6.jpg

    Делегація КУП НАНУ вражена красою осінньої Софіївки, яка своїм вийнятковим шармом і чарівністю залишить теплі спогади в серцях на довго.
 

Learning process

Subscribe News


Videotour

Відеотур

Contacts

Address:
Kyiv, str.
Dobrohotova 7A

Electronic address:
This e-mail address is being protected from spam bots, you need JavaScript enabled to view it
Tel. for information:
(044) 424-33-35
Helpline:
(044) 409-23-28

Відео архів цікавих подій

box.jpg