Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Home >> About us >> News >> Делегація КУП НАНУ відвідала Національний акредитаційний орган Угорщини
Делегація КУП НАНУ відвідала Національний акредитаційний орган Угорщини
     У рамках офіційного візиту делегації Київського університету права НАН України до Будапешту, 17 вересня 2018 року відбулась зустріч із заступником директора Національного акредитаційного органу Угорщини паном Бодро Чабою.
Національний акредитаційний орган Угорщини здійснює сертифікацію, перевірку, тестування та стандартизацію,  є частиною Європейського співробітництва з акредитації, заснованого на основі Регламенту ЄС 765/2008.
akr1.jpg akr2.jpg
akr3.jpg

     На сьогодні, повноправними членами даної інституції є 36 держав, а асоційованими 14. При цьому, Україна не є учасником цього співробітництва, і враховуючи це, надзвичайно цікавим було переймання досвіду Угорщини щодо діяльності національних акредитаційних органів.
     Варто відмітити, що делегація КУП НАНУ була надзвичайно зацікавлена темою дискусії і активно брала участь в обговоренні англійською мовою актуальних питань щодо структури, діяльності та компетенції вищезгаданої інституції.
Отримання знань щодо співробітництва з акредитації відкриває можливість для юристів та юристів міжнародників КУП НАНУ подальшого дослідження цього питання, яке ще не порушувалось на національному рівні в Україні.Матеріал підготувала:
Делегація студентів КУП НАНУ в Будапешті, 2018 р.
 

Learning process

Subscribe News


Videotour

Відеотур

Contacts

Address:
Kyiv, str.
Dobrohotova 7A

Electronic address:
This e-mail address is being protected from spam bots, you need JavaScript enabled to view it
Tel. for information:
(044) 424-33-35
Helpline:
(044) 409-23-28

Відео архів цікавих подій

box.jpg