Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Home >> About us >> News >> Делегація КУП НАНУ взяла участь у презентації виставки Дмитра Івановича Ткача
Делегація КУП НАНУ взяла участь у презентації виставки Дмитра Івановича Ткача

20 березня 2019 року делегація Київського університету права НАН України взяла участь в урочистому відкритті виставки художніх робіт з кераміки професора КУП НАНУ, Надзвичайного і Повноважного Посла України в Угорщині (1992—1998; 2006—2010) Ткача Дмитра Івановича. Творча зустріч пройшла у приміщенні Мистецького центру "Шоколадний будинок", який розміщується у колишньому особняку промисловця, мільйонера і мецената С.С.Могилєвцева, побудованому у одному із найпрестижніших районів Києва – на Печерських Липках.

ФОТО ФОТО ФОТО

Колектив Київського університету права мав можливість помилуватися унікальним інтер'єром будинку, виконаного у різних художніх стилях – модерн, ренесанс, готика, бароко. Стіни та стеля приміщення прикрашені багатою ліпниною і позолотою, дерев'яні різьблені панелі, підвіконня, двері і вікна, підлога з різноманітним малюнком художнього паркету, кольорові вітражі і ковані перила мармурових сходів.

dsc_4590.jpg ФОТО ФОТО

На відкритті виставки були присутні поважні гості: Чебикін А.В., президент Національної академії мистецтв України, Іштван Ійдярто, Надзвичайний і Повноважний Посол Угорщини в Україні, Огризко В.С., український дипломат, екс-Міністр закордонних справ України, представники Товариства Україно-Угорської дружби та ін.

dsc_4590.jpg

На виставці Ткача Дмитра Івановича "Мій любимий Будапешт" були представлені роботи художньої кераміки, які відтворюють красу природи Будапешту. Особливу увагу автор приділяє зображенню квітів. Рельєфні декоративні тарілки з ліпленням, великі керамічні панно та інші художні вироби з кераміки.  

dsc_4590.jpg dsc_4590.jpg dsc_4590.jpg
Колектив Київського університету права НАН України висловлює щиру вдячніcть професору Ткачу Дмитру Івановичу за популяризацію та збереження художніх традицій,  виховання естетичного ставлення до творів керамічного мистецтва та формування мистецьких смаків у молоді!
 

Learning process

Subscribe News


Videotour

Відеотур

Contacts

Address:
Kyiv, str.
Dobrohotova 7A

Electronic address:
This e-mail address is being protected from spam bots, you need JavaScript enabled to view it
Tel. for information:
(044) 424-33-35
Helpline:
(044) 409-23-28

Відео архів цікавих подій

box.jpg