Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Делегація КУП НАНУ взяла участь у роботі Загальних зборів Відділення історії, філософії та права НАН України
     12 квітня 2017 року делегація КУП НАНУ на чолі з ректором Ю. Л. Бошицьким взяла участь у роботі Загальних зборів Відділення історії, філософії та права Національної академії наук України.  
     Учасники заслухали й обговорили доповідь академіка-секретаря Відділення історії, філософії та права академіка НАН України В. А. Смолія та ухвалили постанову про підсумки наукової діяльності 2016 році та перспективам розвитку фундаментальних і прикладних досліджень у галузі соціогуманітарних наук.

    Зокрема відзначалося, що у Київському університеті права НАН України під керівництвом Ю. Л. Бошицького досліджувалися актуальні проблеми державотворення, теоретико-методологічні засади розвитку правової системи України.
   Присутніх студентів КУП НАНУ зацікавив той факт, що вагоме місце в діяльності Академії посідає робота з молоддю, залучення її до наукової діяльності. Відділення НАН України докладає значних зусиль для забезпечення участі молодих науковців у різноманітних конкурсах на отримання грантів, премій, стипендій.
     На науковій сесії зборів було обговорено актуальні проблеми консолідації українського суспільства та його інтеграції у європейський соціокультурний простір.

    Також відбулось вручення дипломів лауреатам премій НАН України та грамот молодим ученим та студентам.

 Підготував В. М. Іванов

 

 

Learning process

Subscribe News


Videotour

Відеотур

Contacts

Address:
Kyiv, str.
Dobrohotova 7A

Electronic address:
This e-mail address is being protected from spam bots, you need JavaScript enabled to view it
Tel. for information:
(044) 424-33-35
Helpline:
(044) 409-23-28

Відео архів цікавих подій

box.jpg