Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Делегація КУП НАНУ взяла участь в урочистостях Громадської Благодійної організації «Інформаційний центр незрячих юристів України та допомоги інвалідам»
     На доручення ректора, професора Бошицького Юрія Ладиславовича, делегація Київського університету права взяла участь в урочистостях з нагоди 20-ї річниці Громадської Благодійної організації «Інформаційний центр незрячих юристів України та допомоги інвалідам».
     Очолює Громадську Благодійну організацію Турський Володимир Миколайович – Заслужений юрист України, член Ради Союзу юристів України, член Ради у справах інвалідів при Кабінеті Міністрів України, член Ради адвокатів України, викладач, адвокат, лауреат премії «Гордість країни». Ця організація плідно співпрацює з університетом. Так, у рамках загальноуніверситетського проекту «Інтелектуальна власність України: перлини живопису для студентської молоді», в стінах КУП НАНУ була розміщена перша в Україні виставка ікон, що виготовлена шрифтом Брайля для незрячих людей.

     В офіційному вітанні Юрій Ладиславович Бошицький висловив слова вдячності Турському Володимиру Миколайовичу за вагомий внесок у виховання майбутніх юристів університету. Представники КУП НАНУ висловили слова вітання щодо знаменної дати заснування Громадської Благодійної організації «Інформаційний центр незрячих юристів України та допомоги інвалідам», слова  вдячності та щирої поваги до присутніх. Представникам організації були вручені духмяні троянди та подарунки, як знак шанування їхньої благородної справи.

Прес-центр КУП НАНУ

 

Learning process

Subscribe News


Videotour

Відеотур

Contacts

Address:
Kyiv, str.
Dobrohotova 7A

Electronic address:
This e-mail address is being protected from spam bots, you need JavaScript enabled to view it
Tel. for information:
(044) 424-33-35
Helpline:
(044) 409-23-28

Відео архів цікавих подій

box.jpg