Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
День міста Українка

        Українка – яскрава перлина на березі Дніпра, європейське місто, яке поєднало в собі надзвичайну красу природи та енергію зростання економічної інфраструктури, тишу зелених кварталів, толерантність і доброзичливість мешканців.
        Українка сьогодні – це сучасне українське місто з природно – географічним потенціалом, що забезпечує динамічний розвиток бізнесу і приємний відпочинок, з активною громадою та інноваційно – орієнтованим місцевим самоврядуванням.
        Саме таким ми побачили це дивовижне містечко, яке розташувалось нижче Києва по Дніпру в День його народження – 13 вересня. Цього року місту виповнилось 42 роки.
Мер Українки – Козирєв Павло Генріхович запросив на свято, в рамках співпраці, ректора Київського університету права НАН України Юрія Ладиславовича Бошицького. Разом з ректором університету до Українки поїхали представники студентського активу університету – Золотар Ольга та Лутак Олексій.
В приміщенні Української міської ради привітати місто з Днем його народження приїхало багато гостей з Києва та області.
         Святкування відбувалось впродовж цілого дня: виступи циркових колективів, спортивні змагання, регата. А ввечері на всіх чекав святковий феєрверк.
         Ту красу природи і частинку історії яку ми змогли побачити за час перебування в цьому чудовому містечку надовго збереже наша пам'ять. В Українці є щось таємниче, адже з перших хвилин перебування тут гуляючи набережною Дніпра, дивлячись на святкову регату ми загадали бажання  - повернутися ще раз до Українки. Хочеться, щоб студенти нашого університету в рамках програми «Пізнай свій край» відвідали це маленьке містечко і назавжди закохались в нього.

          Золотар Ольга, радник ректора зі студентських питань, студентка 5 курсу

 

Learning process

Subscribe News
Contacts

Address:
Kyiv, str.
Dobrohotova 7A

Electronic address:
This e-mail address is being protected from spam bots, you need JavaScript enabled to view it
Tel. for information:
(044) 424-33-35
Helpline:
(044) 409-23-28