Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Home >> About us >> News >> День відкритих дверей в КУП НАНУ
День відкритих дверей в КУП НАНУ

У Київському університеті права НАН України 23 лютого 2019 року відбувся День відкритих дверей, на який завітали випускники шкіл – майбутні абітурієнти.

Гості університету – майбутні студенти та їх батьки мали нагоду познайомитися з навчанням в КУП НАНУ. До уваги відвідувачів були відкриті кабінети: науково-навчальна бібліотека, криміналістична лабораторія, музеї криміналістики ім. Ганса Гросса, кабінет історії українського права ім. М.П. Василенка та багато іншого.


1 1 1

У вступній промові ректор Юрій Ладиславович Бошицький розкрив  пріоритетні напрямки розвитку КУП НАНУ  й  акцентував увагу всіх присутніх на тому, що Університет є державним вищим навчальним закладом IV рівня акредитації, єдиним навчально-науковим комплексом в системі Національної академії наук України, який заснований у 1995 році на базі Інституту держави і права ім. В.М. Корецького НАН України. Нині КУП НАНУ готує фахівців за напрямами підготовки 081 «Право» і 293 «Міжнародне право». Абітурієнти мали можливість дізнатися про креативні проекти, започатковані в стінах університету: «Інтелектуальна власність в Україні – перлини сучасної літератури для студентської молоду», «Інтелектуальна власність в Україні – перлини живопису для студентської молоду», «України в руках талановитої молоді», «Пізнай всій край», «Сьогодні зі спортом – завтра з майбутнім» та інші. Інноваційною формою навчання є майстер-класи, які проводять знані вітчизняні та зарубіжні науковці у галузі юриспруденції, юристи-практики, державні діячі.

2 3
4 1

До уваги абітурієнтів були представленні наукові праці викладачів КУП НАНУ, найрізноманітніші буклети. Також вступники мали змогу безпосередньо поспілкуватися з проректором з адміністративно-правової та виховної роботи Загрішевою Н.В., деканом юридичного факультету Тарасевич Т.Ю., Головою Ради молодих вчених Кортуковою Т.О., завідувачами кафедр, керівниками структурних підрозділів, студентським самоврядуванням.  

 Ласкаво запрошуємо на навчання до Київського університету права НАН України!

 

Learning process

Subscribe News


Videotour

Відеотур

Contacts

Address:
Kyiv, str.
Dobrohotova 7A

Electronic address:
This e-mail address is being protected from spam bots, you need JavaScript enabled to view it
Tel. for information:
(044) 424-33-35
Helpline:
(044) 409-23-28

Відео архів цікавих подій

box.jpg