Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Home >> About us >> News >> День відкритих дверей в КУП НАНУ з нагоди Дня юриста
День відкритих дверей в КУП НАНУ з нагоди Дня юриста
   07 жовтня 2019 року з нагоди Дня юриста в Київському університеті права НАН України відбувся День відкритих дверей, на який завітали учні загальної середньої шкіли № 12 Солом'янського району м. Києва - майбутні абітурієнти. 
ugorec.jpg
   На початку заходу з вітальним словом до присутніх звернувся ректор університету, професор, заслужений юрист України  Ю.Л. Бошицький, який привітав присутніх із професійним святом, зазначивши,  що юрист – це благородна професія за визначенням, престижна й відповідальна.  І не важливо, чи консультує юрист соціально незахищених громадян у Центрі безоплатної правової допомоги, чи став суддею суду найвищої інстанції, щоб відстояти інтереси людини, захистити права в суді. Тому необхідно постійно працювати над підвищенням свого фахового рівня, послідовно рухатися вперед, адже  відновити справедливість  було важливим в усі часи, а в сучасній незалежній Україні це є необхідним.
   Учні та їх батьки, гості мали нагоду ознайомитися з можливостями освітнього процесу в КУП НАНУ. До уваги відвідувачів були представлені кабінети: науково-навчальна бібліотека, криміналістична лабораторія, музеї криміналістики ім. Ганса Гросса, кабінет історії українського права ім. М.П. Василенка тощо.
   У абітурієнтів була можливість спілкування з професорсько-викладацьким складом Університету особисто і переконатись у їх компетентності та професіоналізмі; діалог між викладачем та студентом – це запорука взаєморозуміння, що веде до підвищення рівня обізнаності студентства, які будуть майбутніми професіоналами у галузі права.
ugorec.jpg
   Пріоритетом Університету є завдання – донести до кожного абітурієнта, що завітав на День відкритих дверей, гарантії отримання знань і можливостей розвитку як професійного, так й особистого, які можна здобути навчаючись у Київському університеті права НАН України.

Прес-центр КУП НАНУ.

 

Learning process

Subscribe News


Videotour

Відеотур

Contacts

Address:
Kyiv, str.
Dobrohotova 7A

Electronic address:
This e-mail address is being protected from spam bots, you need JavaScript enabled to view it
Tel. for information:
(044) 424-33-35
Helpline:
(044) 409-23-28

Відео архів цікавих подій

box.jpg