Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Home >> About us >> News >> До 100-річчя Національної академії наук України вийшов друком №2-2018 «Часопису Київського університету права»
До 100-річчя Національної академії наук України вийшов друком №2-2018 «Часопису Київського університету права»
chasopis10.jpg      Днями побачив світ №2-2018 «Часопису Київського університету права», присвячений 100-річчю Національної академії наук України.
     Відкриває  випуск  стаття  відомого  вченого-юриста,   професора         В.І. Акуленка  «Глухівський слід в історії вітчизняної академічної науки». Ґрунтовний матеріал присвячений вітчизняним діячам, чиї імена золотими літерами вписані в книгу пам’яті української юриспруденції.
     Неабиякий науковий інтерес становить стаття професора І.Б.Усенка про життєвий і творчий шлях заслуженого діяча науки Української РСР, лауреата премії ООН «За видатні досягнення в галузі прав людини», члена-кореспондента Академії Петра Омеляновича Недбайла.
     Нові завдання Київського університету права до 100-річчя НАН України висвітлені в статті професора Ю.Л. Бошицького. Адже КУП НАНУ є унікальною для освітнього простору України формою поєднання юридичної науки і освіти, науково-освітнім комплексом у складі Національної академії наук України.
     Також у номері особливу увагу приділено перспективам розвитку наших регіональних підрозділів: Рівненського інституту КУП НАНУ, Міжнарожного центру правових та історико-політичних досліджень Центрально-Східної Європи (м. Львів) і Міжнародного центру правових та економіко-соціальних досліджень країн Центрально-Східної Європи (м. Ужгород).
lvov.jpg
rivne.jpg
uzgorod.jpg

     У нашій традиційній рубриці «Гість номера» цього разу – стаття професора Батумського державного університету імені Шота Руставеллі Мурама Горгонадзе «The essence and place of the preamble in structure of the normative-legal act».
     Також на сторінках видання надруковано статті вітчизняних та зарубіжних фахівців з актуальних проблем теорії та історії держави і права, конституційного, адміністративного, цивільного, підприємницького, аграрного, екологічного, кримінального та міжнародного права.
     Поряд із цим, часопис інформує юридичну громадськість про події наукового життя, нові видання в галузі юриспруденції, розміщує рецензії на наукові й навчальні видання тощо.
     Принагідно слід зазначити, що «Часопис» входить до двох наукометричних баз − «Index Copernicus International» (Польща) та «HeinOnline» (США). Таким чином, публікація в нашому журналі прирівнюється до публікації в міжнародних виданнях.
     Нагадуємо також, що в усіх відділеннях Укрпошти вже розпочато передплату на «Часопис Київського університету права» на 2019 рік.
     Журнал стане в нагоді науковцям, викладачам, аспірантам, студентам, всім, хто цікавиться юридичною наукою.
     Тож запрошуємо до співпраці!

 

Learning process

Subscribe News


Videotour

Відеотур

Contacts

Address:
Kyiv, str.
Dobrohotova 7A

Electronic address:
This e-mail address is being protected from spam bots, you need JavaScript enabled to view it
Tel. for information:
(044) 424-33-35
Helpline:
(044) 409-23-28

Відео архів цікавих подій

box.jpg