Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Home >> About us >> News >> До 60-річчя Doctor Honoris Causa КУП НАН України польського професора Богуслава Банашака
До 60-річчя Doctor Honoris Causa КУП НАН України польського професора Богуслава Банашака
 banash1.jpg    Нещодавно європейська юридична громадськість відсвяткувала 60-річний ювілей та 40 років науково-педогагічної діяльності Почесного доктора КУП НАНУ, професора Богуслава Банашака.
    Богуслав Банашак - почесний професор Вроцлавського університету, декан факультету права та управління університету м. Зелена Гура (Польща) та професор державного університету прикладних наук міста Легніца. З 1992 року він співпрацює з правовими підрозділами Польського Парламенту, є автором понад 60 правових коментаріїв. З 2002 року він також є координатором Школи польського та німецького права Вроцлавського університету та Університету Гумбольдта (Берлін). Він є членом Комітету юридичних наук Польської академії наук, членом таких організацій, як: Всесвітня асоціація юристів, Польська асоціація конституційного права та Організація європейського публічного права (Дрезден, Німеччина).   

book1.jpg     Також варто зазначити, що завдяки зусиллям пана Б.Банашака існує багаторічна співпраця у сфері вищої юридичної освіти та науково-дослідної діяльності між факультетом права та управління університету в Зеленій Гурі, іншими навчальними закладами Польщі та нашим вузом. Професор Банашак, як   Почесний доктор Київського університету права НАН України з грудня 2011 року, виступає з майстер-класами в нашому університеті, а також допомагає науковцям та студентській молоді в оволодінні закономірностями розвитку державно- правових процесів на шляху до європейської інтеграції України.
    До ювілею професора, доктора Б. Банашака було видано дві великі наукові праці, авторами однієї з яких стали: професори Раінер Арнолд (Німеччина), Еміліо Касторіна (Італія), Євген Челару (Румунія), Крістіна Херміда дель Ллано (Іспанія), Герберт Франц Коїк (Автстрія), Герберт Чамбек (Австрія) та ректор КУП НАНУ, професор Ю.Л. Бошицький.
    У своїй статті ректор Київського університету права НАН України Ю.Л. Бошицький “Шляхи модернізації та оптимізації правового регулювання інтелектуальної власності в Україні” зазначив, що реальний шлях поступального розвитку України в сучасному геоекономічному просторі - це шлях інноваційний. Актуальність інноваційної моделі розвитку зумовлюється стрімким зростанням впливу науки та нових технологій на розвиток світової економіки. У цих умовах вирішення завдань створення нових об’єктів інтелектуальної власності, їх впровадження в економіку України та належна правова охорона можлива з врахуванням досвіду провідних Європейських країн та США.
    Колектив КУП НАН України на чолі з ректором висловив глибоку повагу та щирі вітання професору Богуславу Банашаку та побажав подальших творчих звершень, миру, добра та міцного здоров'я.  


                                                             Завідувач відділу міжнародних зв’язків та грантів
                                                             Грінько А.А.
 

Learning process

Subscribe News


Videotour

Відеотур

Contacts

Address:
Kyiv, str.
Dobrohotova 7A

Electronic address:
This e-mail address is being protected from spam bots, you need JavaScript enabled to view it
Tel. for information:
(044) 424-33-35
Helpline:
(044) 409-23-28

Відео архів цікавих подій

box.jpg