Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Доповідь проф. А. Петерфалві на засіданні Вченої ради Київського університету права НАН України
      25 березня 2010 року на засіданні Вченої ради Київського університету права НАН України завідуючий Бюро Уповноваженого Угорського Парламенту по правам людини, Eкс-Омбудсмен Угорського парламенту по свободі інформації та із захисту особистих даних Аттіла Петерфалві виступив з доповіддю на тему «Особливості діяльності Уповноваженого Угорського парламенту з прав людини».

       Ректор Юрій Бошицький запросив до слова Аттілу Петерфалві, який у своєму виступі охарактеризував основні повноваження омбудсмена, яких в Угорщині чотири: уповноважений парламенту (загальний омбудсмен), уповноважений парламенту з прав людини, уповноважений парламенту із захисту особистих даних і свободи інформації та уповноважений парламенту з етнічних меншин. Інститут омбудсмена в Угорщині був запроваджений у 1989 році з прийняттям змін до Конституції Угорщини (1949р.). Омбудсмен Угорщини – колегіальний орган, який має спільний офіс і бюджет. На один рік передбачається близько 6 млн. євро для забезпечення діяльності Бюро Парламентарських Комісарів Республіки Угорщина. На завершення доповіді А. Петерфалві запросив викладачів і студентів відвідати Угорщину для ознайомлення з діяльністю Парламенту та Бюро Парламентарських Комісарів Угорщини.

       Професору А. Петерфалві вручена Подяка Київського університету права НАН України за активну участь у розбудові українсько-угорських наукових і освітянських зв’язків та організацію співпраці між Київським університетом права та Бюро Парламентарських комісарів Республіки Угорщина. А. Петерфалві висловив слова вдячності ректорові, усьому колективу університету за високу оцінку його діяльності, як науковця і як державного діяча і виразив сподівання на продовження співпраці з університетом.
 

Learning process

Subscribe News


Videotour

Відеотур

Contacts

Address:
Kyiv, str.
Dobrohotova 7A

Electronic address:
This e-mail address is being protected from spam bots, you need JavaScript enabled to view it
Tel. for information:
(044) 424-33-35
Helpline:
(044) 409-23-28

Відео архів цікавих подій

box.jpg