Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Home >> About us >> News >> Студенти КУП НАНУ відвідали Будинок Уряду України
Студенти КУП НАНУ відвідали Будинок Уряду України
     22 травня 2017 року студенти групи ПБ-11 та ПБ-21 разом із куратором Кальмук І.П. відвідали  Будинок Уряду України. Оглядова екскурсія розпочалася з  прогулянки «коридорами влади», де студенти побачили внутрішню організацію роботи цієї структури. Під час оглядової екскурсії студенти побували в малому і великому залах засідань, дізналися про особливості функціонування Кабінету Міністрів України, який є найвищим органом державного управління, відвідали прес-центр та мали змогу особисто «приміряти» міністерські крісла.

     Велике враження справив Музей історії урядів України, де студенти дізналися про діяльність урядів, що діяли на території сучасної України від 1917 року до наших днів. Тут вони мали змогу ознайомитись з матеріалами, пов’язаними з діяльністю колишніх керівників урядів, зокрема з копіями документів, нагород та фотознімками. Була проведена чудова екскурсія з представленням керівників урядів України, особливостей їх керівництва та цікавих історій, пов’язаних із ними.
     В одному із залів Музею неабияке захоплення студентів викликав відтворений інтер’єр робочого кабінету Голови Ради Міністрів УРСР. Екскурсанти мали змогу посидіти в кріслі Голови та уявити себе керуючим Ради Міністрів УРСР.

     Особливим сюрпризом для всіх стали подарунки – буклети на згадку, а також чудове подарункове видання «Уряди України».
Прес-центр КУП НАНУ

 

Learning process

Subscribe News


Videotour

Відеотур

Contacts

Address:
Kyiv, str.
Dobrohotova 7A

Electronic address:
This e-mail address is being protected from spam bots, you need JavaScript enabled to view it
Tel. for information:
(044) 424-33-35
Helpline:
(044) 409-23-28

Відео архів цікавих подій

box.jpg