Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Гості КУП НАНУ - М.І.Ставнійчук, В.О.Євдокимов
       16 лютого 2010 року у Київському університеті права НАН України перебували з офіційним візитом - заступник Глави Секретаріату Президента України – Представник Президента України у Конституційному Суді України – Представник Президента України у Центральній виборчій комісії Марина Іванівна Ставнійчук та голова Союзу юристів України, Президент Всесвітньої асоціації юристів Валерій Олександрович Євдокимов.

       Поважні гості прийняли участь в роботі Наглядової ради вузу, а також ознайомилися з перспективами розвитку КУП НАНУ. Дана зустріч відбулася в циклі започаткованих ректором КУП НАНУ Ю.Бошицьким зустрічей з відомими в Україні авторитетними юристами. На думку ректора повноцінний розвиток особистості студента-правознавця залежить не лише від вивчення законів, а й від спілкування з визнаними у державі фахівцями. Тому вуз поглиблює зв’язки з провідними політиками, науковцями і практиками-юристами, з метою реалізації триєдиного діалогу студент – науковець – практик. Такі зв’язки сприяють організації проходження практик студентами у державних адміністраціях, судових та правоохоронних органах і прокуратурі, що відповідали існуючим стандартам освітньої діяльності. А це в кінцевому результаті покращує якість навчання, дозволяє залучити відомих юристів до навчального процесу тощо.

       Ректор ознайомив гостей з перспективами розвитку університету, можливостями науково-навчальної бібліотеки, кабінету криміналістики, музею В.М.Корецького тощо.
      Під час зустрічі були порушені питання перспективного розвитку університету, видавничої діяльності,  майстер-класів для студентів магістратури за участю М.І. Ставнійчук та В.О.Євдокимова.
 

Learning process

Subscribe News


Videotour

Відеотур

Contacts

Address:
Kyiv, str.
Dobrohotova 7A

Electronic address:
This e-mail address is being protected from spam bots, you need JavaScript enabled to view it
Tel. for information:
(044) 424-33-35
Helpline:
(044) 409-23-28

Відео архів цікавих подій

box.jpg