Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Home >> About us >> News >> Ізраїльська делегація взяла участь у проекті КУП НАНУ «Пізнай свій край»
Ізраїльська делегація взяла участь у проекті КУП НАНУ «Пізнай свій край»
У рамках розширеної співпраці Київського університету права НАН України з ізраїльськими вузами та проекту «Пізнай свій край», який діє під особистим патронатом ректора, професора, заслуженого юриста України 24 травня 2018 року делегація ОНО академічного коледжу (Ізраїль), разом з представниками КУП НАНУ  відвідали мальовниче місто Умань.
    Делегацію науковців супроводжувала партнер КУП НАНУ голова Уманської районної ради Супрунець Оксана Анатоліївна, яка виділила свій час, тепло зустріла  та розказала найцікавіші моменти про життя міста і району в цілому.
uman1.jpg
uman2.jpg
uman3.jpg

    Гості відвідали національний дендрологічний парк «Софіївка», який є науково-дослідним інститутом Національної академії наук України та прогулялись вулицею Пушкіна, що є місцем компактного перебування євреїв — хасидів, які вірять в те, що помолившись на могилі цадика Нахмана, вони отримають духовне очищення.
    На завершення делегація ознайомилась із роботою  Родниківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів імені Т.Г. Шевченка, яку очолює директор Слупіцька Олександра Іванівна. Ізраїльська делегація була вражена матеріально-технічною базою, охайністю та рівнем розвитку школи.
uman4.jpg
uman5.jpg uman6.jpg

    Візит до Умані захопив увагу іноземних науковців, які будуть з приємністю згадувати подорож, а гарні емоції ще надовго залишаться в їх серці.
 

Learning process

Subscribe News


Videotour

Відеотур

Contacts

Address:
Kyiv, str.
Dobrohotova 7A

Electronic address:
This e-mail address is being protected from spam bots, you need JavaScript enabled to view it
Tel. for information:
(044) 424-33-35
Helpline:
(044) 409-23-28

Відео архів цікавих подій

box.jpg