Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
ІЗРАЇЛЬСЬКІ СТУДЕНТИ - НОВІ ПАРТНЕРИ СТУДЕНТІВ КУП НАН УКРАЇНИ
    Делегація від Київського університету права НАН України взяла участь в спільному міжнародному семінарі Київського університету права НАН України та Всесвітньої організації інтелектуальної власності на тему: ”Актуальні питання права інтелектуальної власності”, що проходив 27-29 листопада 2017 року у м. Женева (Швейцарія).
    До вищезгаданого семінару долучилися й університети Ізраїлю, а саме: ONO Academic college та Університет Тель-Авіва. Завдяки цьому, українські студенти мали нагоду познайомитися та поспілкуватися з талановитими студентами з Ізраїлю, які розповіли про особливості освітнього процесу в їхній країні та цікаві моменти з їх студентського життя.
1f1s.jpg    1f2s.jpg jen21s.jpg

    В свою чергу, студенти Київського університету права НАН України поділилися з ізраїльськими студентами інформацією щодо здійснення освітнього процесу в Україні, про студентське життя в стінах університету, враженнями від проведеного семінару та запросили іноземних студентів у столицю України, місто Київ, для проведення спільної конференції.
    Таке спілкування відкриває нові горизонти для обох його сторін. Таким чином, виникає можливість отримати безцінний досвід такої держави як Ізраїль в особі її студентів, молоді. Дізнатися про можливі шляхи покращення ситуації в Україні очима ізраїльських студентів тощо.
    Студенти Київського університету права НАН України надзвичайно вдячні організаторам конференції Всесвітньої організації інтелектуальної власності та ректору, професору, Заслуженому юристу України Юрію Бошицькому за надану можливість не лише відвідати столицю Швейцарії, а й отримати важливий досвід, беручи участь в семінарі міжнародних масштабів.
1f3s.jpg
jen22s.jpg 1st2s.jpg                                                                                               Прес-центр КУП НАНУ
 

Learning process

Subscribe News


Videotour

Відеотур

Contacts

Address:
Kyiv, str.
Dobrohotova 7A

Electronic address:
This e-mail address is being protected from spam bots, you need JavaScript enabled to view it
Tel. for information:
(044) 424-33-35
Helpline:
(044) 409-23-28

Відео архів цікавих подій

box.jpg