Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Home >> About us >> News >> Київський університет права НАН України отримав золоту нагороду у номінації: "Інтеграція вітчизняної науки і освіти у міжнародний простір"
Київський університет права НАН України отримав золоту нагороду у номінації: "Інтеграція вітчизняної науки і освіти у міжнародний простір"
ugorec.jpg ugorec.jpg ugorec.jpg
   15 - 16 листопада в Національному центрі ділового та культурного співробітництва "Український дім " проходила щорічна Міжнародна спеціалізована виставка "Освіта і кар'єра - День студента 2019 ", в якій брали участь понад сто закладів вищої освіти України та європейських країн. Київський університет права НАН України представив свої здобутки у галузі міжнародного співробітництва у науковій та освітній сферах діяльності. Протягом багатьох років університет вигравав Гран-прі та золоті медалі за наукову діяльність, видання підручників нового покоління, профорієнтаційну роботу серед молоді. Цього року університет відзначено високою нагородою - Золотою медаллю виставки у номінації "Інтеграція вітчизняної науки і освіти у міжнародний простір".  Вітаємо колектив Київського університету права з нагородою!

ugorec.jpg ugorec.jpg ugorec.jpg
ugorec.jpg ugorec.jpg
                                                                                         Прес-центр КУП НАНУ
 

Learning process

Subscribe News


Videotour

Відеотур

Contacts

Address:
Kyiv, str.
Dobrohotova 7A

Electronic address:
This e-mail address is being protected from spam bots, you need JavaScript enabled to view it
Tel. for information:
(044) 424-33-35
Helpline:
(044) 409-23-28

Відео архів цікавих подій

box.jpg