Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Київський університет права НАН України відвідав професор права університету Арканзас пан Крістофер Келлі

За запрошенням ректора Київського університету права, проф. Ю.Л. Бошицьким пан Келлі професор права університету Арканзас відвідав КУП НАН України та зустрівся з студентами I та II курсу, які навчаються за спеціальностями міжнародне право. Зустріч відбулась 20 березня 2009 р.
Під час свого виступу професор надав стислу характеристику щодо освітньої правової системи Америки, розповів про основні процеси і потреби, визначені Американською молоддю, яка хоче здобувати професію юриста в майбутньому. Також розповів про життя та здобутки студентів університету Арканзас. Пан Келлі надав характеристику юридичній професії, підкреслив особливе значення адвокатської репутації в Сполучених Штатах і Європі.
Під час запитань – відповідей, у дискусії, пан Келлі надав більш розкриту інформацію про юридичну професію і юридичну практику в США. Розповів про системи дистанційного навчання і відео-конференцій, які активно використовуються під час навчання в американських установах. Надав деякі рекомендації, які на його думку, мають вдосконалити юридичну систему освіти в Україні. Майбутні юристи активно спілкувалися з професором англійською мовою, засвідчуючи високий рівень фахової та мовної підготовки.
Після лекції відбулась дружня зустріч пана Кристофера Келлі і ректора Київського університету права Юрія Ладиславовича Бошицького. Під час їхньої зустрічі були висвітлені питання майбутньої співпраці між двома навчальними закладами. Також пан Келлі висловив своє бажання провести декілька майстер-класів для студентів університету.
Визначення заходу: візит пана Келлі був надзвичайно важливий для студентів КУП НАН України. Майбутні юристи отримали більш чітке розуміння про юридичну професію і систему освіти в США. Також візит мав значення для адміністрації університету. Під час зустрічі з ректором відбулось розширення професійної співпраці з американським експертом в юридичній сфері.

Фоторепортаж:

 

 

Learning process

Subscribe News
Contacts

Address:
Kyiv, str.
Dobrohotova 7A

Electronic address:
This e-mail address is being protected from spam bots, you need JavaScript enabled to view it
Tel. for information:
(044) 424-33-35
Helpline:
(044) 409-23-28