Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Home >> About us >> News >> Колекція іноземної літератури Наукової бібліотеки Київського університету права НАН України поповнилась новими виданнями
Колекція іноземної літератури Наукової бібліотеки Київського університету права НАН України поповнилась новими виданнями
     З нагоди святкування 100-річчя Національної академії наук України  Наукова біліотека отримала в дар від багаторічного партнера КУП НАНУ, почесного доктора Київського університету права,  доктора права, професора Пенсильванського університету (США), іноземного члена НАН України  Вільяма Батлера книги з сучасного міжнародного та національного сімейного права.
book1.jpg book2a.jpg book3.jpg
     Професор Батлер, визнаний у світі фахівець у галузі порівняльного правознавства, міжнародного приватного та публічного права, систематично проводить майстер-класи у Київському університеті права НАН України, бере участь в конференціях, семінарах та  інших заходах університету в рамках угоди про співпрацю між Пенсильванським університетом (США) та Київським університетом права НАН України.
    Завдяки В.Батлеру в  Науковій бібліотеці університету сформована потужна колекція зарубіжної, у тому числі, європейської та американської юридичної літератури з багатьох галузей права, зокрема, унікальна колекція з історії сімейного права та сучасного стану цієї важливої галузі права. Студенти, аспіранти та викладачі університету успішно використовують у наукових дослідженнях та навчальному процесі книги відомих сучасних представників зарубіжної правової науки. Книги, подаровані В.Батлером, сприяють поглибленому вивченню складних питань теорії та практики права, використанню методів компаративистики для проведення наукових досліджень в галузі  юриспруденції.
batler.jpg
    Бібліотека КУП НАНУ із глибокою вдячністю приймає в дар ці надзвичайно цікаві й корисні для університету видання. Впевнені, що ці книги сприятимуть розвитку обізнаності наукової молоді,  кращому розумінні ними складних процесів, що відбуваються в сучасному світі  та  юридичній  науці.
 

Learning process

Subscribe News
Contacts

Address:
Kyiv, str.
Dobrohotova 7A

Electronic address:
This e-mail address is being protected from spam bots, you need JavaScript enabled to view it
Tel. for information:
(044) 424-33-35
Helpline:
(044) 409-23-28