Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Home >> About us >> News >> Колекція іноземної літератури Наукової бібліотеки Київського університету права поповнилась новими виданнями
Колекція іноземної літератури Наукової бібліотеки Київського університету права поповнилась новими виданнями
    Наукова бібліотека Київського університету права НАН України  отримала в дар від першого секретаря з політичних питань Посольства України у Сполученому   Королівстві Великої Британії та Північної Ірландії,  радника ректора Київського університету права НАН України, Дмитра Олександровича Третьякова,  книги британських авторів  з глибоким аналізом питань внутрішньої політики України, історичних та сучасних  подій  в нашій країні, а також книгу, присвячену формуванню клептократичного режиму Російської Федерації.   
fkniga4.jpg
 Зокрема, книга Карен Давіша  Клептократія Путіна: хто володіє Росією? висвітлює піднесення Володимира Путіна під час його перебування в Санкт-Петербурзі в 1990-х роках. У книзі автор розкриває, як друзі та колеги Путіна накопичили масу багатства і влади. Давіша пише, що Путін трансформував " олігархію, незалежну від держави, і більш потужну, ніж держава, в корпоративну структуру, в якій олігархи самі здобули і здійснювали економічний контроль ". У результаті 110 осіб контролюють 35% багатства Росії, стверджує Давіша. У той час як західні вчені традиційно розглядають Росію Путіна як демократію в процесі невдачі, автор стверджує, що "з самого початку Путін і його коло прагнули створити авторитарний режим, яким керує уряд, що  використовує демократію для прикраси, а не як напрямок розвитку країни".
   
fkniga3.jpg
Книга провідного спеціаліста з українських питань Ендрю Уілсона   Українська криза: що це означає для Заходу  є  свідоцтвом з перших рук Київського повстання 2013-2014 року та водночас аналізом цих подій в новітній історії України. Наслідки народного повстання в Україні 2013-2014 року та спроби російського президента Путіна задушити його  і сьогодні відбиваються в Україні та  усьому світі та все ще залишаються невизначеними. У цій книзі Ендрю Уілсон поєднує піднесений опис українського Майдану  з глибоко поінформованим аналізом того, що викликало події, які розвивалося в наступні місяці, і чому ця історія ще далеко не закінчена.

   
fkniga2.jpg
fkniga5.jpg
Питанням історії України присвячена книга британського журналiста Ланселота Лоутона (одного iз засновникiв та активних членiв створеного в 1935 роцi у Великiй Британiї Англо-українського комiтету) – “Українське питання” та “Україна: найбiльша проблема Європи”. Матерiали доповiдей  журналіста в свій час були опублiкованi в британських виданнях i вiдбивають погляди автора на iсторiю українського народу з найдавнiших часiв, його боротьбу за незалежнiсть, а також роздуми щодо ролi й мiсця України в європейськiй сiм’ї народiв. 

    Завдяки цим та іншим виданням, подарованим радником ректора КУП НАНУ Дмитром Третьяковим,  в  Науковій бібліотеці КУП НАНУ  формується колекція   зарубіжної літератури з  історичних та політичних  галузей знань, зокрема, вищеназвані книги сприятимуть формуванню у студентів КУП НАНУ обізнаності в політичних процесах  та більш повному уявленню про те, як у світі сприймаються події історії та сьогодення нашої країни. Студенти, аспіранти та викладачі університету зможуть успішно використовувати  у наукових дослідженнях та навчальному процесі книги відомих сучасних представників зарубіжних аналітичних центрів.
    Бібліотека КУП НАНУ із глибокою вдячністю приймає в дар  надзвичайно цікаві й корисні для університету видання.  Впевнені, що ці книги сприятимуть розвитку обізнаності наукової молоді,  кращому розумінні ними складних процесів, що відбуваються в Україні та сучасному світі.   

     

Learning process

Subscribe News


Contacts

Address:
Kyiv, str.
Dobrohotova 7A

Electronic address:
This e-mail address is being protected from spam bots, you need JavaScript enabled to view it
Tel. for information:
(044) 424-33-35
Helpline:
(044) 409-23-28

Відео архів цікавих подій

box.jpg